سئو در شیراز و بهینه سازی سایت در شیراز

سئو در شیراز یکی دیگر از خدماتی است که توسط شرکت باتجربه و تیم ماهر سئو زئوس انجام می شود. برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را به صورت آنلاین به مشتریان معرفی کنید علاوه بر طراحی سایت نیاز به سئو در شیراز هم دارید. در واقع با استفاده از سئو است که شما می توانید یک کسب و کار پر طرفدار داشته باشید. اگر شما هم نیاز به سئو سایت در شیراز دارید این مطلب را با دقت و توجه بیشتری مطالعه نمایید.
سئو یا SEO چیست و چرا به بهینه سازی سایت نیاز داریم؟ هزینه سئو چقدر است و قیمت سئو بر چه اساسی تعیین می شود؟ آیا سئو سایت رایگان امکان پذیر است؟ چه مدت طول می کشد تا سئو بر روی سایت جواب دهد؟ سئو تضمینی به چه صورت است؟ بهترین راه های بهبود سئو سایت چیست؟ و بسیاری سوالات دیگر در مورد سئو(بهینه سازی سایت) و خدمات سئو که می خواهیم به طور مفصل مورد بررسی قرار دهیم.


چه زمانی نیاز به سئو در شیراز داریم؟


سئو سایت در شیراز نقش اساسی در افزایش ترافیک مستمر و بهبود رتبه‌بندی وبسایت‌ها در نتایج موتورهای جستجو دارد. خدمات سئو در شیراز برای بهینه سازی سایت و در نهایت افزایش رتبه و بازید یک کسب و کار آنلاین و مواردی از این قبیل در مراحل تخصصی اجرا می‌شود. اگر به دنبال رشد پایدار، در زمینه کسب و کار آنلاین، شناساندن برند و استمرار پیشرفت هستید، بهره‌مندی از خدمات سئو سایت در شیراز و بهینه سازی سایت بهترین راهکار برای شماست. کمپین‌های تخصصی سئو در زئوس با یک برنامه ریزی منسجم برای اجرای سئو داخلی، سئو خارجی، تکنیکال و محلی (لوکال) بر روی سایت شما را به هدف روشن‌تان نزدیک می‌کند. در کنار تیم سئو در شیراز برای رسیدن به جایگاه خاص و مدنظر خود در کسب و کارهای آنلاین برنامه ریزی کنید!

تماس با ما

07136273861 - 0901 383 0480

بررسی سئو سایت در شیراز

دریافت پروپوزال رایگان سئو در شیراز

تفاوت سئو داخلی و سئو خارجی در چیست؟

برای اینکه بتوانید درک بهتری از سئو داشته باشید؛ خوب است بدانید به طور کلی دو مدل سئو داریم. سئو داخلی(on page seo) و سئو خارجی(off page seo) در ادامه به طور مفصل هر دو نوع سئو را مورد بررسی قرار می دهیم:

سئو داخلی یا on page seo چیست؟

در واقع به تمامی مواردی که در داخل سایت شما می افتد سئو داخلی می گویند. سئو داخلی می تواند شامل مواردی مثل تولد محتوا، سئو تکنیکال، لینک های داخلی، ساختار سایت . به طور کلی هر چیزی درون سایت اتفاق می افتد را سئو داخلی می نامیم. در نظر داشته باشید قبل از اینکه سئو خارجی را شروع کنیم باید سئو داخلی خود را تا حد زیادی پیش ببریم. در ادامه سئو خارجی را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم.

سئو خارجی یا seo off page چیست؟

انجام تکنیک های سئو داخلی به تنهایی کافی نیست و شما باید علاوه بر سئو داخلی سئو خارجی را هم در برنامه بهینه سازی سایت خود قرار دهید تا بهترین نتیجه را در نتایج گوگل داشته باشید. هر اتفاقی که خارج از سایت می افتد و بر روی سایت شما اثر گذار است را بهترین نتیجه را دریافت کنید. مواردی همچون سوشال سیگنال، رپورتاژ، بک لینک و یا حتی گوگل ادورز جز سئو خارجی هستند که باید از سئو کار خود درخواست کنید این موارد را نیز برای شما انجام دهد.

خدمات سئو در شیراز شامل چه مواردی می شود؟

خدمات سئو سایت در شیراز توسط شرکت طراحی سایت در شیراز ، زئوس به طور کاملا حرفه‌ای و تخصصی برای انواع کسب و کارها در تجارت آنلاین ارائه می‌شود. ما در تلاش هستیم تا سئو در شیراز را به بهترین نحو پیاده سازی و رتبه بندی فعلی شما در کلمات کلیدی سودآور را تضمین کنیم. همچنین متخصصان ما تعامل کاربران گوگل با سایت‌تان را بررسی کرده تا راهکار مناسب جهت افزایش ترافیک را برای سایت شما به ارمغان آوریم.
در واقع سئو و بهینه سازی در شیراز شامل شناسایی کلمات کلیدی و سپس بهینه سازی آن‌ها می‌شود. کلماتی که بیشترین حجم جستجو را دارند و مهم‌تر از همه به سرنخ‌های جدید برای کسب و کار شما تبدیل می‌شوند. تحقیق اصولی کلمه کلیدی به شما امکان می‌دهد که پایه‌های کسب و کار خود را تقویت کنید و آن را برای رشد طولانی مدت ساختار دهید. هر کمپین سئو قبل از راه‌اندازی توسط کارشناسان متخصص ما به‌ دقت بررسی و تحلیل می‌شود.

Seo services in Shiraz

سئو و بهینه سازی وب سایت

سئو تکنیکال در شیراز(Technical SEO)

چرا نیاز به سئو در شیراز از نوع تکنیکال داریم؟ حتی اگر جذاب‌ترین محتوای جهان را در وب‌سایت خود داشته باشید. اما، موتورهای جستجو نتوانند وب‌سایت شما را به درستی کرال کنند و آن را ایندکس کنند، تلاش و هزینه شما به هدر خواهد رفت. به همین دلیل به سئو تکنیکال در شیراز نیاز دارید. ممیزی فنی سایت تمام اجزای فنی در وب‌سایت شما را که ممکن است بر بهینه‌سازی موتور جستجو در شیراز تاثیر بگذارد را بررسی می‌کند. بنابراین برای داشتن سئو سایت در شیراز نیاز به تکنیکال و فنی دارید.

سئو خارجی در شیراز(OFF page SEO)

سئو در شیراز فقط به تولید محتوا و فنی سایت خلاصه نمی شود. برای سئو در شیراز نیاز به سئو خارجی وب سایت هم دارید. عوامل خارج از وب سایت نیز بر رتبه‌بندی سایت‌تان تأثیر می‌گذارد. سئو خارجی در شیراز شامل تعداد بک لینک‌های داده شده به سایت از وب سایت‌های معتبر و قابل اعتماد، بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل، مدیریت برند، بهینه سازی سایت است. سئو داخلی و خارحی در کنار هم باعث بهبود روند سئو سایت در شیراز می شود.

سئو محلی در شیراز(Local SEO)

بهینه سازی موتور جستجوی محلی شاخه‌ای از سئو است که بر بهینه سازی وب سایت در نتایج جستجوی محلی تمرکز دارد. سئو محلی در شیراز گامی است که اگر به درستی انجام شود، به افراد اجازه می‌دهد تا اطلاعات مربوط به کسب و کار شما را به سرعت و به راحتی پیدا کنند و اینگونه آنها یک قدم به تراکنش خرید نزدیک‌تر می‌شوند. چرا که اولویت مشتریان جستجو برای بهترین محصولات و خدمات در نزدیکی خودشان است.

سئو داخلی در شیراز(ON Page SEO)

سئوی داخلی در شیراز فرآیند بهینه‌سازی صفحات وب برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی خاص برای افزایش ترافیک ارگانیک است. سئو داخلی شامل عملیاتی بر عناصر صفحه سایت مانند برچسب‌ها، عنوان‌ها، محتوا و همچنین هدف جستجو با مجموعه خاصی از کلمات کلیدی است..

تولید محتوای سئو محور در شیراز

محتوا نقش مهمی در سئو دارد. با ایجاد محتوای با کیفیت بالا که برای موتورهای جستجو بهینه شده است، می توانید رتبه و دیده شدن وب سایت خود را بهبود بخشید. در تیم زئوس تولید محتوای سئو شده با هدف جذب ترافیک موتور جستجو انجام می شود که شامل صفحات محصول، صفحات لندینگ، پست‌های وبلاگ، مقالات، صفحات راهنمای استفاده محصول و .. است. .

مشاوره سئو در شیراز

خدمات مشاوره سئو سایت تضمینی با تجربه علمی گسترده در لاین‌های گوناگون، همانند سئو داخلی، سئو فنی، استراتژی سئو، خدمات سئو محلی و همچنین تولید محتوا، لینک سازی خارجی و کمپین ریپرتاژ آگهی را شامل می‌شود و با استفاده از این خدمات می‌توانید از تجربیات مشاوران سئو زئوس استفاده کنید.

خدمات مشاوره سئو در شیراز عبارتند از


• حسابرسی فنی و تکنیکال کامل سئو

• تحلیل رقابتی

• کلیدواژه / تحلیل و استراتژی سئو

• انتخاب بهترین روش‌های سئو متناسب با موقعیت

• گزارش‌های نظارت و رتبه بندی کلمات کلیدی

• سلامت سایت

• سرعت سایت و کاهش زمان بارگذاری

• بهینه‌سازی نرخ تبدیل

• بهینه‌سازی بازاریابی محتوایی

• برنامه نویس وب و توصیه‌های طراحی وب

• بهینه‌سازی ویدئو و تصویر

• مشاوره سئو

• بهینه‌سازی موتور جستجو

خدمات مشاوره سئو در شیراز زئوس می‌تواند استراتژی بازاریابی فعلی شما را به سطوح جدیدی برساند.


کارشناس سئو در شیراز

در طی سال‌های متمادی تیم زئوس شامل مشاوران حرفه‌ایی و متخصص سئو در شیراز مشاوره تخصصی سئوی سایت‌های مختلف تا اجرای کامل پروژه را بر عهده داشتند. کارشناسان سئو در شیراز زمانی که درک کاملی از اهداف شما به دست آوردند، تحقیقات عمیقی در مورد هر جنبه‌ از سایت و حضور اینترنتی شما انجام خواهند داد. سپس، در قالب یک تیم، استراتژی سئو را توسعه می‌دهند، و فرآیندی را برای پیاده‌سازی ایجاد می‌کنند، که با جدول زمانی و توصیه‌های سفارشی تکمیل می‌شود. در زمان اجرا بطور پیوسته یک تحلیلگر سئو بر عملکرد تیم سئو نظارت داشته و تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی و مشاوره مداوم برای پیاده سازی SEO ارائه را می‌دهد.

Seo services

سئو فنی (technical seo) تحلیل و بهینه سازی نکات فنی سایت

بهینه سازی کد‌ها

گاهی اوقات سخت‌ترین مرحله این است که بدانید برنامه سئو خود را از کجا شروع کنید. در نهایت، همه چیز به اهداف شما برمیگردد.

o ممکن است هدف شما افزایش آگاهی از برندتان و یا هدایت ترافیک به صفحه فروش محصول باشد.

o ممکن است هدف شما افزایش رتبه و ترافیک در سرچ‌های محلی باشد.

بهینه سازی صفحات محصول در شیراز

در سئوی صفحه محصول در شیراز صفحات با توجه به کلمات کلیدی و مضامینی که می‌خواهید رتبه‌بندی کنید، بهینه‌سازی می‌شوند. اقدامات سئوی صفحه محصول در شیراز شامل به روزرسانی عناوین، افزودن کلمات کلیدی هدفمند به بدنه پیج، استفاده از تصاویر جذاب و بهینه سازی طرح بندی صفحه برای تعامل بیشتر کاربراست.

تجزیه و تحلیل رقبا سئو در شیراز

گاهی اوقات این کافی نیست که بدانید وب سایت شما دارای رتبه و ترافیک افزایش یافته است. همچنین ممکن است بخواهید بر نحوه عملکرد رقبا نظارت کنید تا مطمئن شوید که از آنها جلوتر خواهید ماند. تجزیه و تحلیل سئوی رقبا نحوه رتبه‌بندی رقبای شما را در طول زمان همراه با KPIهایی مانند بک لینک‌ها، اعتبار دامنه و ترافیک تخمینی ردیابی می‌کند. اگر متوجه افزایش رقابت شدید، نشان‌دهنده این است که نیاز به سئو و سرمایه گذاری بیشتر در محتوا دارید.

گزارش نویسی سئو در شیراز

بدون گزارش و ردیابی شاخص‌های کلیدی عملکرد، اندازه گیری موفقیت سئوکار امکان پذیر نیست. کارشناسان سئو به طور مداوم بر رتبه‌بندی کلمات کلیدی، ترافیک سایت ارگانیک، روند جستجو، بک لینک‌ها و تست‌های تشخیصی برای اندازه‌گیری عملکرد نظارت دارند.

استراتژی سئو در شیراز

استراتژی سئو در شیراز معمولاً از تحقیق کلمه کلیدی شروع شده و با تجزیه و تحلیل شکاف محتوا ادامه می‌یابد. ممکن است در سایت‌تان محتوای باکیفیت مورد نیاز برای رتبه گرفتن در کلمات کلیدی هدف خود را نداشته باشید. تحلیل محتوا و استراتژی به شما نقشه راه رسیدن به رتبه‌های بالاتر را می‌دهد

لینک بیلدینگ

خزنده‌های موتورهای جستجو هنگام خزیدن به تعداد لینک‌های ورودی با کیفیت بالا به یک صفحه نگاه می‌کنند. هرچه یک صفحه وب لینک‌‎هایی با کیفیت بالاتری داشته باشد، رتبه بهتری خواهد داشت. لینک‌ها یک عنصر قابل تشخیص و ارزشمند سئو هستند.در عوض، باید یک استراتژی ایجاد لینک داشته باشید که شامل لینک‌های داخلی و خارجی باشد.

چرا سئو وب سایت در شیراز مهم است؟

• 75% از کاربران از صفحه اول نتایج موتورهای جستجو (SERP) خارج نمی‌شوند.

• گوگل بیش از 5.8 میلیارد جستجو در روز پردازش می‌کند.

• میانگین نرخ کلیک موقعیت 1 در نتایج جستجو 19.3٪ و موقعیت 2 10.57٪ است.

• هر سال بین 16 تا 20 درصد از کل جستجوها کاملاً جدید هستند. آنها قبلا هرگز جستجو نشده‌اند.

• حدود 33 درصد از جستجوهای گوگل مربوط به موقعیت مکانی است.

• 50٪ از جستجوهای "local" منجر به بازدید از فروشگاه می‌شود.

• 46 درصد از جستجوهای محصول در گوگل آغاز می‌شود.

• موتور جستجوی گوگل بطور غالب 92 درصد از سهم بازار را داراست.


چقدر باید برای سئو بودجه تخصیص دهم؟

تخصیص بودجه به نیازهای شما بستگی دارد و می‌تواند از چند میلیون در ماه تا ده‌ها میلیون تومان در ماه متغیر باشد. کمپین‌های سئو بسیار پیچیده و زمانبرهستند، بنابراین مطمئن باشید که وب‌سایت‌تان را به متخصصانی سپرده‌اید که از تجربه‌ی کافی برخوردارند.
قیمت سئو چگونه محاسبه می شود ؟ قیمت سئو یک بحث کارشناسی است که با توجه به کلمات کلیدی سایت مورد نظر ، تعداد و قدرت رقبای سایت مورد نظر ، رقابت در یک کلمه کلیدی ، جایگاه و رتبه سایت در گوگل محاسبه خواهد شد

آموزش سئو در شیراز

مقالات بیشتر
مفتخریـم به همکـاری بـا شمـا

09368630989 - 09120924548

سفارش پروژه

برای اطلاع از براورد هزینه زمان اجرا و نحوه اجرا با ما تماس بگیرید

سوالات متداولدیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.