طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی پیچیدگی های خاص خود را دارد. بنابراین در هنگام ساخت سایت پزشکی باید به یک سری نکات توجه بیشتری داشته باشید تا بتوانید مخاطبان خود را در حوزه پزشکی راضی نگه دارید. در دنیای دیجیتال امروز طراحی وبسایت بر اساس شغل و فعالیت هر کسب و کار، اولین و مهم‌ترین مرحله است و پزشکی نیز از این این قاعده مستثنی نیست! یک طراحی سایت برای پزشک می‌تواند نقش بسیار حیاتی در تعامل با بیماران، اطلاع‌رسانی به جامعه و افزایش شناخت درباره خدمات پزشکی شما داشته باشد. این روزها بیماران به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد مشکلات سلامتی‌شان هستند و از طریق اینترنت به راحتی می‌توانند اطلاعاتی راجع به پزشکان و مراکز درمانی را جستجو کنند.


یکی از مهم ترین مواردی که برای مشتریان اهمیت دارد قیمت طراحی سایت پزشکی است. در نظر داشته باشید آیتم های طراحی سایت پزشکی بسیار متفاوت است و نمی توان قیمت واحدی را برای طراحی سایت عنوان کرد. اما ما در شرکت زئوس با توجه به خدمات به روزی که ارائه می دهیم قیمتی بسیار منصفانه و دوستانه را برای شما در نظر گرفته ایم. از طریق وبسایت خود می‌توانید به بیماران نشان دهید که چگونه می‌توانند با شما تماس بگیرند، وقت ملاقات بگیرند و یا اطلاعات درمانی اضافی را دریافت کنند. همچنین ریسپانسیو بودن سایت شما برای تلفن همراه و دستگاه‌های مختلف نیز بسیار حائز اهمیت است چرا که بسیاری از افراد از این دستگاه‌ها برای جستجوی اطلاعات استفاده می‌کنند. طراحی سایت پزشکی و طراحی سایت نوبت دهی حرفه‌ای و جذاب می‌تواند به ارتقا اعتبار و شناخت پزشک یا مراکز درمانی کمک کند و ارتباط بین بیماران و پزشکان را بهبود بخشد.

تماس با ما

07136273861 - 0901 383 0480

جهت پیاده سازی سایت پزشکی برای درمانگاه ها،بیمارستان ها،مراکز درمانی و.. با زئوس در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان

مزایای سفارش طراحی سایت پزشکی به شرکت زئوس

•افزایش اعتبار و اطمینان
•ارتباط موثر و گسترده با بیماران
•اطلاع رسانی بهتر و سریع‌تر
•کاهش ازدحام بیماران با داشتن نوبت دهی آنلاین
•ارائه محتوا و خدمات آموزشی وبلاگ
•امکان دسترسی به اطلاعات و خدمات پزشکی به صورت آنلاین
•طراحی زیبا و ریسپانسیو
•بهینه برای موتورهای جستجو

امکانات طراحی سایت پزشکی

گفتیم که طراحی سایت پزشکی با هدف ارتقا کیفیت خدمات پزشکی، ارتباط بهتر با بیماران و اطلاع‌رسانی دقیق و قابل اعتماد به جامعه پزشکی انجام می‌پذیرد و از اهمیت بسیاری برخوردار است. در زیر امکاناتی که مورد نیاز طراحی سایت پزشکی است آورده شده:

اطلاعات پزشکی

وجود اطلاعات پزشکی در طراحی سایت پزشکی به معنای ارائه محتوای مرتبط با بیماری‌ها، روش‌های درمانی، پیشگیری از بیماری‌ها و توصیه‌های بهداشتی می‌باشد. اطلاعات ارائه شده در این سایت‌ها به بیماران کمک می‌کنند تا اطلاعات کامل‌تری در مورد وضعیت سلامتی‌شان به دست آورند و تصمیم گیری‌های بهتری برای مراقبت از خودشان داشته باشند.

نوبت دهی آنلاین

در نظر گرفتن امکان نوبت دهی آنلاین در طراحی سایت پزشکی به بیماران اجازه می‌دهد که بدون نیاز به تماس تلفنی یا مراجعه حضوری، وقت ملاقات با پزشک خود را آنلاین تعیین و دریافت کنند. این امکان نه تنها برای بیماران بلکه برای مراکز درمانی نیز باعث صرفه جویی در زمان شده و اتلاف وقت را به حداقل می‌رساند و همچنین به بهینه سازی زمانبندی و منابع کمک می‌کند.

بر قراری ارتباط آنلاین با پزشک

این امکان در طراحی سایت پزشکی به بیماران اجازه می‌دهد که به راحتی با پزشک خود ارتباط بر قرار کنند و سوالات خود را مطرح کنند. ارتباط میان بیمار و پزشک می‌تواند به صورت مستقیم از طریق تماس تلفنی، چت آنلاین و یا ارسال ایمیل انجام شود.

بخش پرسش و پاسخ

این بخش در سایت پزشکی به بیماران اجازه می‌دهد تا سوالات خود را مطرح کنند و پزشکان به طور مداوم به سوالات و مشکلات آن‌ها پاسخ دهند. این امکان باعث می‌شود که بیماران احساس اطمینان و ارتباط بهتری با پزشکان خود داشته باشند.

مقالات و ویدیوهای آموزشی

ارائه مقالات و ویدیوهای آموزشی مرتبط با سلامت در طراحی سایت پزشکی، برای بیماران به عنوان یک منبع غنی اطلاعاتی بسیار مهم است. این محتواها امکان کسب دانش بیشتری را برای بیماران در مورد موضوعات بهداشتی و روش‌های درمانی فراهم می‌کنند. ضمنا به‌وسیله این مقالات و ویدیوها، نکات کلیدی و اصول اساسی به صورت مختصر و قابل فهم ارائه می‌شوند.

بخش نظرات و بازخورد

در این بخش از طراحی سایت پزشکی بیماران می‌توانند نظرات، تجربیات و بازخوردهای خود را از خدمات پزشکی که دریافت کرده‌اند، ارسال کنند و با این کار به بهبود مستمر خدمات پزشکی کمک کنند. ارائه این نوع اطلاعات به پزشکان فرصتی مناسب برای در نظر گرفتن بهبود کیفیت خدمات با توجه به نظرات بیماران و اصلاحات لازم در ارائه خدمات به عمل می‌آورند. این روش به بیماران امکان می‌دهد تا با ارسال نظرات و تجربیات خود در فرآیند بهبود خدمات پزشکی نقش موثری داشته باشند.

عضویت در خبرنامه

در نظر گرفتن این امکان در طراحی سایت پزشکی به بیماران اجازه می‌دهد که در خبرنامه سایت پزشکی عضو شوند تا ایمیل‌ها و اطلاع رسانی‌های ایمیلی را دریافت کنند. این نشریه‌ها می‌توانند اخبار مرتبط با مرکز درمانی، پیشرفت‌ها در روش‌های درمانی و اطلاعات مهم دیگر را به شکل الکترونیکی ارائه دهند.

نمایه پزشکان

این امکان به بیماران اجازه می‌دهد تا اطلاعات کامل و به‌روز از متخصصان و پزشکان فعال در مرکز درمانی را مشاهده کنند. این نمایه‌ها شامل تخصص‌ها، سوابق تحصیلی، تجربیات و نظرات بیماران در مورد هر پزشک می‌شود.

سایر خدمات شرکت زئوس

سئو و بهینه سازی سایت

بعد از اینکه طراحی سایت پزشکی شما به اتمام رسید برای اینکه بتوانید در نتایج برتر گوگل ظاهر شوید باید از خدمات سئو و بهینه سازی سایت کمک بگیرید تا سایت شما در گوگل نیز معرفی و مورد بازدید قرار گیرد.

تولید محتوا

از دیگر خدماتی که در شرکت زئوس ارائه می شود می توان به تولید محتوای مفید و تخصصی در حوزه پزشکی اشاره داشت. ارائه اخبار صحیح به مخاطبان از اهمیت زیادی برخوردار است. پس تولید محتوا را دست کم نگیرید.

دیجیتال مارکتینگ

اصلی ترین قسمت تبلیغات یا بهتر است بگوییم مادر تمامی تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ است. دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند بودجه و زمان خود را به درستی در حوزه تبلیغات خرج کنید. پس دیجیتال مارکتینگ را حتما در لیست موارد اجرایی خود قرار دهید.

عکاسی صنعتی

اینکه بتوانید محصولات خود را به خوبی و به درستی در معرض بازدید عموم قرار دهید باید عکس مناسبی از محصول را داشته باشید. به همین دلیل است که عکاسی صنعتی به شما پیشنهاد می شود. زیرا عکس با کیفیت تاثیر مستقیمی در فروش محصولات دارد.

طراحی لوگو

یکی از مهم ترین اقدامات که باید در ابتدای فعالیت های تبلیغاتی انجام دهید داشتن لوگو حرفه ای است. ما در شرکت زئوس این کار را برای شما انجام می دهیم و یک هویت بصری خوبی را به شما ارائه می دهیم.

ساخت تیزر تبلیغاتی

از دیگر اقدامات تبلیعاتی که در شرکت زئوس اراده می شود ساخت تیزرهای تبلیغاتی کارامد و بهینه است. در نظر داشته باشید که یک تیزر تبلیغاتی خوب باید بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن اصل مطلب را به مخاطبان برساند.

قیمت و تعرفه طراحی سایت پزشکی

تعیین قیمت و تعرفه برای طراحی سایتهای پزشکی به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید به دقت مورد بررسی قرار گیرند. هزینه طراحی سایتهزینه طراحی سایت پزشکی به عوامل متعددی بستگی دارد. با توجه به میزان پیچیدگی، تعداد صفحات و المان های مورد نیاز شما قیمت طراحی سایت پزشکی محاسبه و به شما اعلام می شود. در نظر داشته باشید برخی از موارد همچون خرید دامنه، هاست، اس اس ال و موارد این چنینی را باید به صورت ماهانه و یا سالانه پرداخت نمایید. مواردی همچون پشتیبانی سایت به مدت 6 ماه اول تحویل پروژه طراحی وب سایت پزشکی به صورت رایگان توسط تیم زئوس به مشتریان عزیز ارائه می شود اما بعد از این مدت برای دریافت پشتیبانی فنی نیاز به پرداخت هزینه جداگانه خواهید داشت. از این رو می گوییم هزینه ساخت سایت پزشکی به عوامل متعددی بستگی دارد.

بلاگ اموزشی

مقالات بیشتر
مفتخریـم به همکـاری بـا شمـا

09368630989 - 09120924548

سفارش پروژه

برای اطلاع از براورد هزینه زمان اجرا و نحوه اجرا با ما تماس بگیرید

سوالات متداول


زئوس در طراحی سایت پزشکی اختصاصی از چه زبان برنامه نویسی استفاده می‌کند؟


زبان برنامه نویسی سایت پزشکی زئوس .NET می‌باشد.


قیمت طراحی سایت پزشکی اختصاصی توسط شرکت زئوس چقدر است؟


قیمت طراحی سایت بستگی به نیازهای پروژه و درخواست مشتری دارد و پس از نیازسنجی و بررسی توسط کارشناسان ما، اعلام خواهد شد.


طراحی سایت پزشکی اختصاصی چه مدت زمان طول می‌کشد؟


تحویل پروژه طراحی سایت پزشکی تا 40 روز پس از قرارداد انجام می‌شود.


آیا سایت پزشکی طراحی شده توسط زئوس قابلیت اتصال به نوبت دهی آنلاین را داراست؟


بله طراحی سایت پزشکی زئوس قابلیت نوبت دهی آنلاین و اتصال به درگاه بانکی را داراست.


چرا یک پزشک به طراحی سایت پزشکی نیاز دارد؟


پزشکان به طراحی یک سایت پزشکی نیاز دارند زیرا حضور آنلاین و داشتن وب‌سایت حرفه‌ای برای مراجعه کنندگان و بیماران اهمیت بسیاری دارد. این سایت‌ها به ارتقا اعتبار پزشکان، ارتباط بهتر با بیماران، اطلاع‌رسانی بهتر و امکان نوبت‌دهی آنلاین کمک می‌کنند.


چه عواملی در طراحی سایت پزشکی اهمیت دارند؟


در طراحی سایت پزشکی، عواملی مانند طراحی ریسپانسیو، امنیت، سرعت بارگذاری، بهینه سازی SEO و محتوای موثر اهمیت بسیاری دارند.


چرا برنامه ریزی قبل از طراحی سایت پزشکی مهم است؟


برنامه ریزی قبل از طراحی سایت پزشکی بسیار مهم است زیرا این کار به پزشک کمک می‌کند تا هدف اصلی سایت را مشخص کند، مخاطبان هدف خود را شناسایی کند و رابط کاربری و تجربه کاربری بهتری را ارائه دهد.


داشتن سایت پزشکی چه تاثیری بر اعتبار پزشک دارد؟


داشتن یک سایت پزشکی حرفه‌ای به اعتبار پزشک کمک می‌کند و نشان دهنده حمایت از استفاده از تکنولوژی در ارائه خدمات پزشکی است. همچنین سایت پزشکی اطلاعات کامل‌تری را به مراجعه کنندگان ارائه می‌دهد و ارتباط بهتری با بیماران ایجاد می‌کند.جهت دریافت پروپوزال دیجیتال مارکتینگ در شیراز ایمیل خود را برای ما ارسال کنید. بلافاصله پروپوزال دیجیتال مارکتینگ برای شما ایمیل خواهد شد.
بله، بازاریابی دیجیتال در شیراز بصورت کاملا حرفه ایی و پیشرفته طبق دانش روز دنیا، توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ زئوس، ارائه می شود
بله، جهت دریافت مشاوره تخصصی دیجیتال مارکتینگ کافیست شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید. کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس می گیرند. مشاوره به دو صورت حضوری و تلفنی توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ زئوس امکان پذیر است.
بازاریابی در شیراز شاخه های مختلفی دارد. شرکت زئوس در حوزه تبلیغات محیطی و همچنین برندینگ در سطح شهر شیراز آماده ارائه خدمات بازاریابی است.

بـرخـی از نمونـه کـارهـای زئـوس

نمونه کارهای بیشتر