طراحی سایت نوبت دهی پزشکی (کلینیک، درمانگاه، بیمارستان)

طراحی سایت نوبت دهی یکی از پرطرفدار ترین سایت‌هایی است که امروزه از کلینک گرفته تا درمانگاه‌ها و حتی بیمارستان‌ها را پوشش می‌دهد. اصلی ترین مزیت طراحی سایت نوبت دهی پزشکی صرفه‌جویی در زمان و هزینه افراد برای دریافت نوبت پزشک موردنظر و در مقابل سامان دهی پروسه نوبت دهی بیمار در مطب‌ پزشکان است.
طراحی سایت نوبت دهی برای کلینک، مطب و بیمارستان با جدید ترین متد‌های طراحی، سرعت بالا و دسترسی سریع و مطمئن از سری خدماتی است که در شرکت طراحی سایت زئوس از پایه انجام می‌شود. شما می‌توانید ایده خود را برای پروش به ما سپرده و بهترین سایت نوبت دهی پزشکی را دریافت کنید.

تماس با ما

07136273861 - 0901 383 0480

جهت پیاده سازی سایت نوبت دهی پزشکی برای درمانگاه ها،بیمارستان ها،مراکز درمانی و.. با زئوس در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان

مزایای طراحی سایت نوبت دهی پزشکی

• از بازرترین مزایای طراحی سایت نوبت دهی پزشکی (کلینیک، درمانگاه و بیمارستان) دسترسی سریع به اطلاعات پزشک و مشاهده وضعیت نوبت‌ ویزیت هر پزشک است.
• بیمار و متقاضی ویزیت پزشک بدون اتلاف، زمان و هزینه می‌توان در سریع ترین زمان ممکن از پزشک مدنظر نوبت معاینه بگیرد. • همین طور قابلیت مشاهده وضعیت بیمار، سوابق پزشکی برای پزشک و ایجاد پرونده از دیگر مزیت‌های موثر طراحی سایت نوبت دهی پزشکی است.
• علاوه بر این موارد امکان مشاهده و بررسی سوابق تحصیلی، پزشکی، دکتر مدنظر برای بیمار محیا است.

Medical appointment website design services

خدمات طراحی سایت نوبت دهی پزشکی

: طراحی پنل و ثبت نام / ورود در سایت نوبت دهی

این بخش از خدمات طراحی سایت نوبت دهی پزشکی صرفا برای دریافت اطلاعات بیمار، مثل نام و نام خانوادگی ، اطلاعات تماس، آدرس و مواردی از این قبیل است که جهت دریافت نام کاربری و رمز مجزا برای هر درخواست کننده طراحی شده است.

طراحی صفحه اطلاعات پزشک/ درباره پزشک

در این صفحه اطلاعات پزشکان بر اساس نوع تخصص، مدارج علمی، سوابق فعالیتی، تجهیزات و خدمات قابل ارائه در مطب بصورت جداگانه برای دسترسی بیمار قرار داده می‌شود.ی، عکسی در فضای اینترنت نیاز دارید کمک خواهد کرد

انتخاب مکان و خدمات پزشکی در سایت

این بخش مختص کلینیک‌ها، مراکز درمانی و بیمارستان‌ها است که از خدمات، بخش‌ها و پزشک‌های متنوعی به لحاظ تخصص برخوردار است. با ورود به این صفحه پس از مشاهده درمانگاه، بخش و سپس پزشک مدنظر انتخاب می‌شود.

طراحی صفحه راهنمای سایت نوبت دهی

آموزش نحوه ثبت نام و روش استفاده از سامانه، روش پیگیری درخواست، نکات امنیتی هنگام پرداخت الکترونیکی، نحوه پیگیری پرداخت های ناموفق و مواردی از این قبیل، در صفحه راهنما سایت نوبت دهی پزشکی پیاده سازی شده است.

رزرو نوبت بر اساس تاریخ

تقویم کاری سایت که بر اساس روزهای حضور هر پزشک ترتیب و تنظیم می‌شود، شرایط را برای انتخاب یک روز مشخص و تاریخ معین برای ویزیت بیمار را فراهم می‌سازد. این تقویم بصورت شمسی و بر اساس اطلاعات کاری وارد شده برای هر پزشک تنظیم شده است

طراحی ماژول نمایش صف انتظار

مشاهده وضعیت آنلاین کاربر در درمانگاه، کلینیک و بیمارستان از این طریق به راحتی امکان پذیر است. علاوه بر این تعداد روزهای خالی برای دریافت نوبت پزشکان نیز از دیگر قابلیت‌های این بخش از خدمات سایت نوبت دهی پزشکی است

انتخاب ساعت مراجعه

دربخش نوبت دهی آنلاین پزشکی، هر پزشک قادر است ساعات حضور در مطب را در فیلد شخصی خود ایجاد و امکان مشاهده و دسترسی را برای بیماران خود فراهم کند. با این شرایط هر فرد با اطلاع قطعی از حضور پزشک در ساعت انتخابی به مطب مراجعه می‌کند.

طراحی فیلد جستجو / پیگیری / ثبت شکایات

هر کدام از این بخش ها بصورت جداگانه برای دسترسی کاربر به یک پزشک یا کلینک مشخص، پیگیری واریزی و رزو نوبت و در نهایت ثبت شکایات برای رسیدگی و رفع سریع طراحی و اعمال می‌شود.

پیاده سازی طراحی بخش پرداخت الکترونیک

این بخش از طراحی سایت نوبت دهی پزشکی صرفا برای پرداخت هزینه ثبت رزرو ویزیت پزشکی بصورت آنلاین و مستقیم از یک درگاه پرداختی مطمئن بصورت جداگانه در نظر گرفته شده است. از هر بخش ثبت نوبت به این آیتم امکان لینک دهی وجود دارد.

ویژگی طراحی سایت نوبت دهی با زئوس

شرکت طراحی سایت زئوس با سابقه بالایی که در زمینه طراحی انواع سایت شرکتی، فروشگاهی، آموزشی و شخصی و ... داشته در زمینه طراحی سایت نوبت دهی پزشکی نیز با خدمات منحصر به فردی در خدمت کابران متقاضی است.
طراحی سایت نوبت دهی در زئوس با در نظر داشتن تمامی نیازهای یک سایت مراکز درمانی و ایده پردازی و سازماندهی طرح در یک ساختار کاربردی همراه است. شما می‌توانید با یک هزینه متعارف تمامی درخواست‌هایتان برای طراحی یک سایت نوبت دهی پزشکی در کنار هم داشته باشید..
شرکت طراحی سایت زئوس با تدوین طرح و استراتژی مدنظر برای راه اندازی سایت خدمات، مارکتینگ، سئو و بهینه سازی سایت و تولید و مدیریت محتوا را برای دسترسی سریع تر کاربران برای یک سایت نوبت دهی فراهم می‎سازد. با ما و در کنار ما بهترین در حوزه کاری خود باشید.
طراحی سایت نوبت دهی در زئوس چقدر زمان می برد؟
بر اساس نوع درخواست، ایده و طراحی انجام شده، زمانبندی خاصی در زمان تحلیل پروژه ثبت و اطلاع رسانی می‌شود.
هزینه طراحی سایت نوبت دهی در زئوس چقدر است؟
هزینه طراحی سایت نوبت دهی پزشکی بر اساس نوع سایت و خدمات درخواستی متغیر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بلاگ اموزشی

مقالات بیشتر
مفتخریـم به همکـاری بـا شمـا

09368630989 - 09120924548

سفارش پروژه

برای اطلاع از براورد هزینه زمان اجرا و نحوه اجرا با ما تماس بگیرید

سوالات متداول
واتس آپ