طراحی وب سایت شیراز

 

یکی  از مهمترین و پایه ای ترین گام های شما برای حضور در جهان مجازی ، راه اندازی یک وب سایت مناسب است. داشتن یک وب سایت مناسب ، به روز و توانمند شرط لازمبرای پیشبرد اهداف شما در اینترنت و ارائه خدمات و محصولات با حداقل هزینه و پشتیبانی آسان می باشد. زئوس با تجربه طراحی وب سايت و همکاری با تعداد زيادیازشرکتهای خصوصی،سازمانها و ادارات دولتی،واحدهای صنعتی و موسسات آموزشی و تحقيقاتی پيشتاز در ارائه خدمات وب به شما می باشد.

 

چرا زئوس؟20 سـال تجربـه مـا در طراحــی و بهینـه ســازی بیش از 1000وب ســایت داخلـی و خارجـی اطمینـانی است بـرای شمـا که زئـوس را به عنوان مشـاور وپیمانکــار خود در زمینه خدمــات وب انتخــاب کنیــد استفــاده از تکنیـک هــا ی روز در طراحــی و بهینـه ســازی وب ســایت د اشتـــن ســــرور اختصـــاصـی ثبـتشــرکــت در دبی و تهـــران و شیـــــراز پشتیبــانی و پـاسخگویی 24 ساعتـه به مشتریان نقطه تمـایز زئــوس نسبـــت به دیگــــرشـرکـت هــــا مـــــی بــاشد همکــــارینیــروهـــای متخصـص ایـن شـرکـت بـه همـــراه استفاده از آخرین تکنیک هـای وب ، زئوس را به عنـوان تخصصـی ترین شـرکت مهنـد ســی وب در جنوب کشور قـــرار داد هاســـت.

 تیم حرفه ای شرکت زئوس

رضايتمندی مشتريان  هدف اصلی زئوس ی‌باشد که استفاده از تکنيکهای روز در طراحی گرافيکی چشم نواز، بهينه سازی سايت، برنامه نويسی پيشرفته، پاسخگويیو خدمات پس از فروش اين رضايتمندی را در بين مشتريان ما بوجود آورده است.

اين سرمايه گذاری (طراحی وب سايت) با مشاوره‌های زئوس و استفاده از تکنيک‌های بازاريابی اينترنتی،و انعطاف پذيری و امکان تلفيق اين محصول با ديگر خدمات بازاريابی ومشتری مداری زئوس ابزاری قدرتمند برای کسب و کار تمام مشتريان ما گرديده ‌است.

 پشتیبانی وب سایت شرکت زئوس به طور کامل و بلند مدت از وب سایت طراحی شده پشتیبانی خواهد کرد و بطور نامحدود آماده ارائه خدمات و پیشنهادات جدید جهتتوسعه فعالیتهای شما می باشد.

 

شما می توانید جدیدترین سایتهای طراحی شده و بهینه سازی شده در داخل و خارج از کشور که توسط زئوس انجام گرفته است را در اینجا مشاهده نمایید.

برای اطلاعات بیشتر و استفاده از سرویسهای زئوس با ما تماس بگیرید:

07136273861

---طراحی وب زئوس---

 

تیم طراحی زئوس

تاریخ درج : 15 اردیبهشت ماه 1392

تعداد بازدید : 24194