بهترین شرکت طراحی سایت در تهران


طراحی سایت حرفه ای در برترین شرکت ساخت سایت تهران

طراحی فروشگاه اینترنتی کسب و کار شما را متحول خواهد کرد

شرکت زئوس از اولین قدم هایی که به دنیای مجازی می گذارید ، تا رسیدن به بزرگترین دستـاوردها همراهتان خواهد بود

پیانو می‌نوازد و زیر چتر آرامش شب‌های تهران، همکاران ما می کوشند تا برای شما بهترین شرکت طراحی سایت اینترنتی باشند.پیانو می‌نوازد و زیر چتر آرامش شب‌های تهران، همکاران ما می کوشند تا برای شما بهترین شرکت طراحی سایت اینترنتی باشند. ما خوب می دانیم که تهران شب و روز ندارد و مرکز خرید حقیقی و فروشگاه اینترنتی در تهران باید شبانه روزی باشد. تهران باشیم.
ما طلوع آفتاب را با اندیشۀ طراحی وب در شرق تهران بزرگ آغاز می کنیم و شب هنگام با خیال طراحی سایت درغرب تهران می آساییم. مشتریان ما توقع دارند تا با بهترین و قدیمی ترین شرکت طراحی سایت کار کنند و خدمات طراحی وب را با بهترین کیفیت و در اسرع وقت دریافت نمایند.طراحی وب سایت برای ما مثل نواختن موسیقی دلنشین است و دوست داریم برای شما بهترین شرکت طراحی سایت تهران باشیم.

مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی زئوس

طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی شما در سه مرحله اصلی انجام می شود

امکانات سایت فروشگاهی

پروفایل کاربری

فرم سفارشی

گالری تصاویر

کدتخفیف

جستجو و فیلتر

پرداخت آنلاین

دسته بندی محصولات

شخصی سازی

تعریف همکار

وبلاگ

مدیریت کاربران

مدیریت سفارش

ایمیل سازمانی

پرداخت در محل

لیست سفارشات

بهینه سازی برای گوگل

فروش فایل دانلودی

سطح دسترسی مدیران

افزایش گروهی قیمت

گالری تصاویر

تخفیف گروهی کالا

سبد خرید

جستجو و فیلتر

دسته بندی نامحدود

طراحی صفحات

تعریف زیر فروشگاه

سایت مپ

تعریف محصول

روشهای مختلف ارسال

ارسال خبرنامه

کیف پول

تغییر وضعیت فاکتور

بهینه سازی سرعت

تنظیمات سئو

شماره تماس جهت مشاوره

07136273861-3

+989357871280

طراحی فروشگاه اینترنتی در تهران

گاهی این فکر در ذهن برخی از مشتریان راه پیدا می کند که زئوس که یکی از بهترین شرکت های طراحی وب در کشور است چطور خدمات گاهی این فکر در ذهن برخی از مشتریان راه پیدا می کند که زئوس که یکی از بهترین شرکت های طراحی وب در کشور است چطور خدمات طراحی سایت را در تهران و شهرستان ها پشتیبانی می کند؟

آیا شرکت زئوس در تک تک شهر های ایران نمایندگی دارد؟

آیا شرکت زئوس دارای بیشترین تعداد نمایندگی طراحی وب در ایران است؟

خوب است که به اطلاع شما عزیزان برسانیم که خدمات پشتیبانی وبسایت در غرب تهران یا نظارت بر خدمات طراحی سایت در شرق تهران یا ساخت وبسایت در شهرستان ها نیاز به حضور فیزیکی ندارد و همکاران فنی ما در شرکت زئوس به عنوان یکی از معتبرترین مراکز طراحی وب در ایران به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستند و تمامی وبسایت ها را در پایتخت یا دیگر استان ها و حتی وبسایت های خارج از کشور پشتیبانی می کنند.
شما می توانید با اعتماد به تیم فنی مهندسی زئوس سر را بر بالین آرامش و آسایش بگذارید تا وبسایت شما با پشتیبانی تیم طراحی وب زئوس خدمات و کالای شما را به دنیا معرفی کند.

چرا شرکت طراحی وب زئوس؟

تیم متخصص طراحی وب زئوس با استفاده از کدنویسی اختصاصی و بروز تحت بستر asp.net و الگوی Mvc و باتوجه به نیاز های اولیه مشتریان در هر صنف توانسته وب سایت های فروشگاهی بسیاری را در حوزه های مختلف پیاده سازی کند . شرکت زئوس بیش از 20 سال سابقه در زمینه طراحی وب سایت های محتلف دارد .نمونه کارهای طراحی وب سایت ما میتواند بهترین معرف ما باشد. زئوس » بهترین شرکت ساخت سایت تهران -ساخت سایت در شیراز

قدیمی ترین شرکت طراحی وب سایت

شرکت زئوس طی بیش از بیست سال فعالیت در زمینه طراحی وب در تهران و دیگر شهرهای کشور شاهد ظهور بسیاری از شرکت های نوپا در حوزه طراحی سایت اینترنتی بوده است. بسیاری از این شرکت ها خدمات خلاقانه و پیشرفته ای را به شرکت ها و کارفرمایانی که به دنبال یافتن بهترین شرکت طراحی وبسایت در کشور یا ارزانترین وبسایت در تهران هستند ارائه داده اند. شرکت زئوس به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های طراحی وبسایت در ایران، حمایت از این کسب و کارهای نوپا را وظیفه خود می داند.

قیمت و تعرفه طراحی فروشگاه آنلاین در تهران

شروع یک موفقیت آنلاین، با هزینه‌و تعرفه مناسب و به‌صرفه تعرفه طراحی وب سایت در شرکت های مختلف تهران متفاوت است ، در شرکت طراحی وب سایت زئوس با توجه به جلسات اولیه و امکان سنجی های صورت گرفته زمان مشخص برای ساخت سایت فروشگاهی تخمین زده میشود ، براساس زمان و امکانات هزینه ایجاد فروشگاه آنلاین با طراحی قالب حرفه ای و کدنویسی اختصاصی اعلام میگردد باتوجه به سابقه و نمونه کارهای صورت گرفته حرفه ای در جدول زیر یک سری پکیج ها معرفی شده است .که حداقل قیمت طراح فروشگاه اینرتنتی با کدنویسی اختصاصی را نمایش میدهد

94%

رضایت مشتری

+ 1500

مشتریان

+ 2000

پروژه های انجام شده

20

سابقه فعالیت

نمونه سایت های طراحی شده در تهران

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران


طراحی وب سایت در تهران شرکت طراحی وب زئوس به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه ی ساخت و طراحی سایت های مختلف، توانسته است در اولویت شما باشد. ما با 20 سال سابقه ی بی نظیر در زمینه ی طراحی سایت، به خوبی می توانیم متناسب با کسب و کارشما ایده های ناب برای ساخت وب سایت ارائه دهیم. از مشاوره ی رایگان همکاران ما غافل نباشید. شرکت وب زئوس وب با طراحی بیش از 1000 وب سایت داخلی و خارجی جزو برترین شرکت های فعال در این حوزه می باشد. اعتماد شما، سرمایه ما است. ما با پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره ی رایگان در خدمت شما عزیزان هستیم. به منظور جلب رضایت شما عزیزان، بخش ویژه ای در وب سایتمان برای ارتباط با مشتریان و همچنین رسیدگی به انتقادات و شکایت ها در نظر گرفته ایم. با ما میتوانید یک قدم جلوتر باشید. تیم حرفه ای ما متناسب با نیازهای بازار و سلیقه ی فردی شما، وب سایت دلخواه را طراحی خواهند کرد. ما به اطلاعات روز و نوین مسلط هستیم. به همین دلیل است که توانسته ایم رضایت شما را به دست آوریم. برای اینکه بتوانید از مزیت وب سایت طراحی شده به خوبی بهره مند باشید لازم است بهینه سازی سایت را به خوبی انجام دهید. ما خدمات سئو و بهینه سازی سایت را نیز مد نظر داریم. با بهینه سازی وب سایت می توانید در رتبه ی اول گوگل بوده و از این طریق به مشتریان بالقوه ی خود به راحتی دسترسی داشته باشید.

قیمت و تعرفه طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت یک مقدار ثابت نیست و با توجه به فاکتورهای مختلف، متفاوت است. به منظور استعلام تعرفه فروشگاه اینترنتی می توانید همین اکنون با ما در تماس باشید. راهنمایی لازم در مورد هزینه ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. به منظور جلب رضایت شما عزیزان، وب زئوس در تلاش است که هزینه ی مناسبی را برای ساخت فروشگاه اینترنتی از شما درخواست کند. در گالری وب سایت ما می توانید نمونه طراحی سایت فروشگاهی را مشاهده کنید. متناسب با کسب و کار شما، طراحی وب سایت اختصاصی در اولویت قرار خواهد گرفت. تیم ما از بهترین و برترین برنامه نویسان و طراحان سایت تشکیل شده است. بدین دلیل است که توانسته ایم در همه ی این سال ها در اولویت شما بوده و رضایت کامل را بدست آوریم. برای خرید سایت فروشگاهی می توانید با ما در ارتباط باشید. در آینده ای نه چندان دور کسب و کارها به دو دسته طبقه بندی خواهند شد که شامل کسب و کارهای آنلاین می باشند و کسب و کارهایی که اصلا وجود ندارد. برای اینکه بتوانید در بین رقبای خود به سود خوبی دست یابید، داشتن یک فروشگاه آنلاین یا یک وب سایت رسمی را جدی بگیرید.

خدمات شرکت طراحی وب سایت زئوس

شرکت طراحی وب زئوس صداقت و درستکاری را سرلوحه ی خدمات خود قرار داده است. ما در تلاش هستیم شما را به اهدافتان برسانیم. همه ی ما به خوبی می دانیم که با پیشرفت حضور اینترنت در زندگی بشر، کسب و کارها به شدت نیازمند داشتن وب سایت های اختصاصی و فروشگاه های آنلاین هستند. یک وب سایت خوب زمانی می تواند برای مشتریان شما سودمند باشد که به خوبی طراحی شده و دسترسی آسان به بخش های مختلف را داشته باشد. شما می تواند صفر تا صد طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید تا از کیفیت آن مطمئن باشید. از اصلی ترین خدمات طراحی وب زئوس می توان موارد زیر را نام برد:

بعد از طراحی سایت، پشتیبانی کامل توسط ما انجام خواهد شد. اگر تاکنون به فکر یک وب سایت اختصاصی نبوده اید، همین اکنون با ما تماس بگیرید. با داشتن یک سایت، می توانید خدمات فروش خود را به صورت نامحدود گسترش دهید. هیچ گونه محدودیتی برای فروش نخواهید داشت. از سوی دیگر یک وب سایت رسمی می تواند پرستیژ برند و شرکت شما را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش دهد.
زمانی که افراد در مورد کسب و کار شما می شنوند، ابتدا در گوگل سرچ می کنند. اگر اطلاعات مطلوبی پیدا نشود، در این صورت حتی ممکن است به فیک بودن خدمات شما، پی ببرند. داشتن یک سایت اختصاصی بسیار مهم است. اگر چه در ابتدا قرار است برای طراحی یک وب سایت شرکتی، کارخانه ای یا موسسه ای هزینه صرف کنید ولی ارزش آن را دارد زیرا در کوتاهترین مدت زمان، می توانید هزینه ی پرداخت شده را جبران کنید. طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید تا بتوانید از کیفیت آن به طور کامل راضی باشید. تیم شرکت طراحی وب زئوس خدمات طراحی سایت را با قیمت بسیار مناسب ارائه داده است. ما تاکنون در انتخاب بزرگترین شرکت ها و کمپانی ها بوده ایم و با ارائه ی وب سایت های کاربردی، توانسته ایم کیفیت کسب و کارهای زیادی را رونق دهیم.

مزیت رقابتی زئوس

شرکت طراحی وب زئوس با طراحی بیش از 1000 وب سایت داخلی و خارجی جزو برترین شرکت های فعال در این حوزه می باشد. اعتماد شما، سرمایه ما است. ما با پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره ی رایگان در خدمت شما عزیزان هستیم. همکاران ما به اطلاعات نوین مسلط هستند. به همین دلیل است که توانسته ایم رضایت شما را به دست آوریم.

امکانات/پلن ها پلن طراحی پایه پلن طراحی اختصاصی پلن طراحی vip
طراحی قالب اختصاصی رسپانسیو و سازگار با تمام مرورگرها
کدنویسی اختصاصی باتوجه به نیازسنجی اولیه
پنل مدیریتی پیشرفته بارابطه کاربری ساده
امکانات پایه سایت های فروشگاه
سطوح دسترسی مدیران فروشگاه
ذخیره سازی صفحات به صورت cashe
تعریف هزینه های حمل و نقل ،روش های مختلف ارسال
قیمت های مختلف برای گروهای کاربری محتلف
نمایش کالا بر اساس بازدیدهای قبلی کاربر
افزایش قیمت براساس گروه کالایی بصورت یکجا
ذخیره سازی صفحات به صورت cashe
صدور فاکتور رسمی
امکان قراردادن کیف پول برای کاربران
ورود و عضویت با رمز یک بار مصرف
صدور فاکتور رسمی با احتساب مالیات و ارزش افزوده
نصب ssl روی سایت بصورت رایگان
اطلاع‌رسانی پیامک و ایمیل
ااستفاده از cdn برای افزایش سرعت
اتصال به وبمستر های موتورهای جستجو
اخذ گوهینامه اینماد و ساماندهی توسط شرکت
مشاوره مارکتینگ جهت افزایش فروش
مدت زمان پشتیبانی "شش ماه" "شش ماه" "دوازده ماه"
زمان تحویل 30 روز کاری 40 روز کاری 45 به بالا روز کاری
تعرفه طراحی اختصاصی وبسایت فروشگاه تماس بگیرید تماس بگیرید تماس بگیرید

سوالات متداول


زئوس از چه زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت استفاده میکند؟

+

"MVC در C# ASP.NETو همچنین NodeJs- Angular 8

آیا در ساخت فروشگاه اینترنتی توسط شما نکات پایه سئو راعایت شده است؟

+

تمام وب سایت هایی که طراحی میکنیم، سئو بیس هستند. در پکیج های حرفه ای تر به موارد بیشتری در پنل مدیریتی دسترسی دارید.

قیمت و تعرفه ساخت و طراحی وب سایت های فروشگاهی زئوس به چه صورت است؟

+

قیمت براساس نیازسنجی اولیه، مدت زمان پیاده سازی و همچنین تکنولوژی ساخت متفاوت است

آیا این وبسایت از امنیت مطلوب برخوردار است؟

+

وبسایتی که برای شما طراحی میشود دارای متد های امنیتی بروز میباشد که در برار نفوذ و هک مقاوم است.

بعد از اتمام پروژه پشتیبانی به چه صورت میباشد؟

+

بعد از اتمام طراحی وبسایت فروشگاهی پشتبیانی فنی شما بمدت شش ماه تا یک سال آغاز میشود و شما میتوانید از هر طریق که راحت تر هستید با پشتیبان های شرکت زئوس در رابطه باشید.

نحوه دریافت درگاه بانکی و پرداخت آنلاین به چه صورت است؟

+

در صورت احراز شرایط دریافت نماد اعتماد و اخذ این مجوز ، می‌توانید پرداخت آنلاین بانک های دولتی و خصوصی را فعال کنید یا از درگاه‌های واسط در سایت استفاده کنید

چه کالاهایی را میتوان در فروشگاه وارد کرد ؟

+

برای افزودن محصول در انواع گروه های کالایی در سایت فروشگاهی شما محدودیتی وجود نخواهد داشت.کالا ها نیز میتوانند به صورت محصول یا فایل تعریف شوند.