طراحی سایت با وردپرس

حضور آنلاین یک کسب و کار، صرف نظر از صنعت می‌تواند تاثیر زیادی بر موفقیت آن داشته باشد. در دنیای امروزی، اغلب کسب و کار ها هنوز متوجه نیستند که اکثر مشتریان قبل از خرید کردن ابتدا وب سایت‌ها را بررسی می‌کنند. داشتن وب سایت و یک حضور قوی در بستر اینترنت می‌تواند باعث ایجاد درامد شود.
طراحی سایت توسط وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که به شما امکان میزبانی و ساخت وب سایت را می‌دهد. وردپرس به زبان PHP نوشته شده و از پایگاه داده MYSQL استفاده می‌کنند. با طراحی و ساخت سایت وردپرس می‌توانید هر وب سایتی را متناسب با بیزینس خود طراحی کنید. اگر به دنبال شرکتی برای سپردن طراحی سایت وردپرس حرفه ای بیزینس خود می‌باشید، شرکت طراحی وب سایت زئوس با سابقه‌ی پیشین و چشم گیر خود بهترین گزینه برای راحی سایت حرفه ای با وردپرس است.

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس یکی از روش های ساده و موثر برای شروع کسب و کار آنلاین است. وردپرس، یک سیستم مدیریت محتوا قدرتمند است که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی یک فروشگاه آنلاین را ایجاد کنید. . طراحی سایت توسط وردپرس یک سیستم مدیریت محبرای ساخت یک فروشگاه آنلاین با وردپرس، شما نیاز به چندین پلاگین دارید که به شما این امکان را می دهند تا محصولات خود را به راحتی به فروش برسانید. پلاگین های مهم شامل WooCommerce، Easy Digital Downloads و WP eCommerce هستند. ، پلاگین فروشگاهی برای وردپرس است که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی محصولات خود را به فروش برسانید. با استفاده از WooCommerce، شما می توانید محصولات خود را دسته بندی کنید، قیمت های مختلف را تعیین کنید و همچنین روش های پرداخت مختلف را اضافه کنید.
بعد از نصب و فعال سازی پلاگین های مورد نیاز، شما باید یک قالب فروشگاهی برای سایت خود انتخاب کنید. قالب های فروشگاهی وردپرس، بسیار زیبا و حرفه ای هستند و به شما این امکان را می دهند تا به راحتی فروشگاه آنلاین خود را طراحی کنید.
در کل، ساخت سایت فروشگاهی وردپرس بسیار ساده است و با استفاده از پلاگین های مناسب، شما می توانید به راحتی محصولات خود را به فروش برسانید و کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید. برای اطلاع از هزینه طراحی سایت فروشگاهی وردپرس برنامه نویسان شرکت زئوس با نیازسنجی اولیه فروشگاه وردپسی شما زمان پیاده سازی وقیمت سایت فروشگاه وردپرس را به شما اعلام خواهند کرد .


تماس با ما

07136273861 - 0901 383 0480

طراحی قالب سایت وردپرس

سفارش سایت با وردپرس

مزایای استفاده از طراحی سایت با وردپرس در شیراز

شاید برای شما سوال باشد که چرا وردپرس طرفداران و متقاضیان زیادی دارد؟ در اینجا به برخی از مزایای وردپرس به عنوان یک پلتفرم وب سایت اشاره می‌کنیم.

Wordpress benefits

مزایای سایت های وردپرس

سادگی

وردپرس به شما این امکان را می‌دهد که محتوای وب سایت خود را به سرعت منتشر کنید.

انعطاف پذیری

وردپرس به شما این امکان را می‌دهد انواع مختلفی از وب سایت ها را ایجاد کنید.

نرم‌افزار سورس باز

: وردپرس نرم افزار منبع باز است که تحت مجوز عمومی گنو (GPL) دارای مجوز است، به این معنی که متعلق به یک شرکت یا نهاد واحد نیست. صدها توسعه‌دهنده و کاربر برای بهبود نرم‌افزار با هم همکاری می‌کنند و به آن کمک می‌کنند.

سئو راحت

این پلت فرم به گونه‌ای طراحی شده‌است که یهینه سازی سایت شما را تا حد امکان آسان می‌کند.

امنیت وب سایت

در حالی که هیچ پلت فرم وب سایتی 100٪ ایمن نیست، امنیت وردپرس با تیم امنیتی هوشیار از توسعه دهندگان و کاربران اصلی بهبود می یابد

استفاده آسان

اگر می‌توانید از تمام امکانات ورد استفاده کنید، شما می‌توانید از وردپرس هم استفاده کنید.

با وردپرس چه سایت هایی می توان طراحی کرد؟


•وب سایت شخصی با وردپرس

• وب سایت برای معرفی کسب و کار با وردپرس

• سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس

• طراحی وب سایت کاریابی با وردپرس

• ساخت سایت سفارش پروژه با وردپرس

• وب سایت چندزبانه با وردپرس

• سایت وردپرس برای آژانس های گردشگری

• بهینه‌سازی نرخ تبدیل

• طراحی سایت آموزشی

• وب سایت فروش لایسنس، بلیط و شارژ با وردپرس

• ایجاد وب سایت آپلود و اشتراک گذاری فایل

• وب سایت آموزش آنلاین با وردپرس

• طراحی سایت نوبت دهی پزشکی با سایت ساز وردپرس

کارشناسان وردپرس سایت کسب و کار شما را مجهز می کنند تا بهترین عملکرد را داشته باشد، ترافیک بیشتری جذب کنید و در نهایت به سرنخ های بیشتری برسید. در مقایسه با کدنویسی دستی سایت خود از ابتدا، آژانس طراحی وب سایت وردپرس زئوس به شما این امکان را می دهد که از مزایای یک سایت بهینه شده سریعتر و با کسری از بودجه خود بهره ببرید.


طراحی سایت خبری وردپرس

وردپرس یکی از محبوبترین سیستمهای مدیریت محتوا برای ساخت سایتهای خبری است. با استفاده از وردپرس، شما میتوانید به راحتی یک سایت خبری زیبا و حرفهای را طراحی کنید. برای ساخت یک سایت خبری با وردپرس، شما به چندین پلاگین نیاز دارید که به شما این امکان را میدهند تا به راحتی مطالب خود را منتشر کنید. پلاگینهای مهم شامل WP News and Scrolling Widgets، WP RSS Aggregator و WP Super Cache هستند.
بعد از نصب و فعال سازی پلاگینهای مورد نیاز، شما باید یک قالب خبری برای سایت خود انتخاب کنید. قالبهای خبری وردپرس، بسیار زیبا و حرفهای هستند و به شما این امکان را میدهند تا به راحتی سایت خبری خود را طراحی کنید. در کل، ساخت یک سایت خبری با وردپرس بسیار ساده است و با استفاده از پلاگینهای مناسب، شما میتوانید به راحتی مطالب خود را منتشر کنید و سایت خبری حرفهای خود را راه اندازی کنید.

طراحی سایت چندزبانه وردپرس

طراحی یک سایت چندزبانه برای شرکت های بین المللی و کسب وکارهای بزرگ، از ضروریات مهم در دنیای امروز است. اما طراحی یک سایت چندزبانه ممکن است به دلیل پیچیدگی زبانها و فرهنگ های مختلف، بسیار دشوار باشد. در اینجا وردپرس به عنوان یکی از بهترین ابزارهای طراحی سایت چندزبانه معرفی میشود. با استفاده از افزونه های مناسب، میتوانید سایت خود را به چندین زبان ترجمه کنید، .
برای طراحی یک سایت دوزبانه با وردپرس، باید یک قالب چندزبانه را انتخاب کنید. قالبهای چندزبانه به شما امکان میدهند تا صفحات مختلف سایت خود را به زبانهای مختلف نمایش دهید. قالبهای چندزبانه وردپرس معمولاً دارای افزونه های ترجمه هستند که به شما امکان میدهند تا صفحات را به صورت خودکار ترجمه کنید. در دنیای امروز، سایت های چند زبانه برای شرکت ها و کسب و کارها بسیار مهم شده است. در واقع، با داشتن یک سایت چند زبانهwordpress، شما به راحتی می توانید با مخاطبان و مشتریان خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید و به آنها خدمات بدهید. در کل، طراحی یک سایت چند زبانه با وردپرس بسیار ساده است و با استفاده از پلاگین های مناسب همانند WPML و Polylang، شما می توانید به راحتی به مخاطبان و مشتریان خود در سراسر جهان خدمات بدهید.

قیمت طراحی سایت با وردپرس

هزینه طراحی سایت فروشگاهی وردپرس متفاوت است زیرا نیازهای طراحی و توسعه هر کسب و کاری منحصر به فرد است و به عوامل متعددی مانند تعداد صفحات، تعداد افزونه‌های وردپرس، ترافیک وب سایت، قابلیت‌های وب سایت شما بستگی دارد.در کل طراحی سایت با وردپرس ارزان تر از طراحی وب سایت برنامه نویسی شده است . برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شرکت طراحی وب سایت زئوس در ارتباط باشید.

معایب استفاده از طراحی سایت با وردپرس در شیراز

در طی سال‌های متمادی تیم زئوس شامل مشاوران حرفه‌ایی و متخصص سئو در شیراز مشاوره تخصصی سئوی سایت‌های مختلف تا اجرای کامل پروژه را بر عهده داشتند. کارشناسان سئو در شیراز زمانی که درک کاملی از اهداف شما به دست آوردند، تحقیقات عمیقی در مورد هر جنبه‌ از سایت و حضور اینترنتی شما انجام خواهند داد. سپس، در قالب یک تیم، استراتژی سئو را توسعه می‌دهند، و فرآیندی را برای پیاده‌سازی ایجاد می‌کنند، که با جدول زمانی و توصیه‌های سفارشی تکمیل می‌شود. در زمان اجرا بطور پیوسته یک تحلیلگر سئو بر عملکرد تیم سئو نظارت داشته و تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی و مشاوره مداوم برای پیاده سازی SEO ارائه را می‌دهد.

Wordpress

معایب استفاده از طراحی سایت با وردپرس در شیراز

سرعت کم

بیشتر قالب‌های آماده که به صورت رایگان مورد استفاده قرار می‌گیرند به دلیل عدم رعایت اصول کدهای اصولی دارای سرعت پایین می‌باشند.

بستری نامناسب برای پروژه‌های بسیار اختصاصی

: از آنجایی که اکثر قالب‌های وردپرس آماده هستند و طراحی آن مطابق با سلیقه مشتری ممکن نیست مگر اینکه کدنویسی بلد باشید.

پشتیبانی ضعیف

وردپرس انجمن‌هاییی برای حل مشکلات و باگ‌های موجود را داراست ولی اگر مشکلی در سایت شما به وجود آمد باید خودتان آن را رفع کنید..

رتبه سئو ضعیف

: وردپرس فقط ویژگی های محدودی برای بهینه سازی سئو در بسته های خود ارائه می دهد که برای کمک به رتبه بندی شما در گوگل کافی نیست.

به روز رسانی مکرر تم و افزونه

به روز رسانی و پیشرفت تکنولوژی بدون ایراد نمی‌باشد از این رو با هربار آپدیت شدن ممکن است سایت شما مشکلاتی را دارا شود.

آسیب‌پذیری وب سایت

وب سایت شما ممکن است در معرض خطر هک قرار بگییرد

روند پیاده سازی طراحی سایت با وردپرس در زئوس

•نیازسنجی و برنامه ریزی برای طراحی سایت

•تحقیق و بررسی محتوا که شامل لوگوی تجاری، رنگ سازمانی، متن درباره ما، لیست نمونه محصولات و

•طرح اولیه و نصب قالب متناسب

•نصب پلاگین های مورد نیاز و بهینه سازی ان ها

•بارگذاری اطلاعات اولیه در پنل مدیریت

•اموزش پنل مدیریت وردپرس به کارفرما

•شروع پشتبانی سایت وردپرس


طراحی سایت با وردپرس بهتر است یا زبان برنامه نویسی ASP NET

اگر قصد دارید که کسب و کار خود را از حالت سنتی به حالت دیجیتالی تبدیل کنید باید به دنبال طراحی وب سایت باشید. حال ممکن است به این سئوال رسیده باشید که وب سایت خود را با وردپرس یا asp net طراحی کنید؟تان را به متخصصانی سپرده‌اید که از تجربه‌ی کافی برخوردارند. طراحی سایت با وردپرس بهتر است یا زبان برنامه نویسی ASP NETسایت در گوگل محاسبه خواهد شد


اگر بخواهیم به طور خلاصه به این سئوال پاسخ بدهیم، باید بگوییم که اگر قصد دارید در زمان بسیار کوتاه و هزینه کمتر برای شخصی سازی سایت خود اقدام کنید بهتر است از وردپرس استفاده کنید اما گر به دنبال یک وب سایت شخصی سازه شده مطابق با میل و سلیقه‌ی خودتان می‌باشید بهتر است از برنامه نویسی ASP.NET استفاده کنید. با این وجود بسیار از بیزینس‌های بزرگ و معروف نیز از وردپرس استفاده می‌کنند.

تماس با ما

07136273861 - 0901 383 0480

استخدام طراح سایت وردپرس در شیراز

فرم دعوت به همکاری

بلاگ زئوس

مقالات بیشتر
مفتخریـم به همکـاری بـا شمـا

09368630989 - 09120924548

سفارش پروژه

برای اطلاع از براورد هزینه زمان اجرا و نحوه اجرا با ما تماس بگیرید

سوالات متداول
واتس آپ