طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

تاریخچه زئوس
شرکت طراحی وب سایت در شیراز
 

 

شرکت زاوش رایانه آرین با شماره ثبت 321555 در تهران فعالیت خود را از سال1382 در شاخه طراحی و تولید نرم افزار های تحت وب ، برنامه نویسی وب سایت های اینترنتی آغاز کرد و سپس در سال 91 با تغییر کاربری شرکت با نام زئوس رایانه نماد پارس فعالیت و خدمات خود را گسترش داد و.این شرکت مفتخر است که در طی این چند سال مجری پیاده سازیوب سایت های بزرگترین مراکز تجاری خدماتی ، اداری ، دولتی ،و... می باشد.

زئوس در طی این چند سال با شعار مشتری مداری و تکیه بر توانمندی های کادر فنی وتیم برنامه نویسی خلاق خود پروژهای های عظیم و متنوعی در حیطه های مختلف به انجام رساندهاست ،

این مهم حاصل نشده مگر به لطف پروردگار و تلاش بی وقفه تیم متخصص طراحی و برنامهنویسی و پاسخگویی 24 ساعته به مراجعین محترم،.

برای مشاهده پروژه های انجام شده به لینک نمونه کار ها در وب سایت Zeus.ir مراجعه کنید.

 

 

مرکز تخصصی طراحی وب زئوس با طراحي سايت هوشمند و بهينه سازي وب با تکنولوژي روزدنيا (WEB 2.0 ) بيش از 800شرکت ايراني و خارجي پيشتاز در ارائه خدماتوب به واحدهاي صنعتي و شركتهاي خصوصي مي باشد. استفاده از تكنيكهاي روز در طراحي سايت(AJAX) و بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجوگر، پشتيباني و پاسخگوييدر کمترين زمان ممکن و در تمامي ساعات روز به مشتريان خود از مزاياي این شرکت نسبتبه دیگر رقبای خود می باشد.به دیگر رقبای خود می باشد.
سمیه علی اکبری 1394/8/30

سلام نمونه کارهای شما بسیار عالی هستند. ایا آموزش طراحی سایت هم دارید یا خیر؟ لطفا برای شروع طراحی سایت من را راهنمایی کنید. با تشکر علی اکبری (با ایمیل لطفا)
دیدگاه شما