جایزه ی ویژه ی کنفرانس ملی مدیریت نوآوری به زئوس تعلق گرفت

مرکز تخصصی طراحی وب زئوس موفق به دریافت جایزه ی ویژه ی کنفرانس ملی مدیریت نوآوری در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات شد...

کنفرانس ملی مدیریت نوآوری در کسب و کار با حمایت  مرکز تخصصی طراحی وب سایت زئوس و هماهنگی شرکت همایش آفرینان تیرازیس در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۴ در شیراز برگزار گردید.

در این کنفرانس یک روزه اساتید مطرح کشور در حوزه ی مدیریت نوآوری و خلاقیت در کسب و کار، همچون پروفسور بیژن خرم،دکتر محمد نمازی و دکتر هادی موذن جامی به ایراد سخنرانی پیرامون مباحث جدید مدیریتی پرداختند.محورهای کنفرانس بصورت خلاصه بدین شرح بود:

1 - نوآوري در كارآفريني

2 - نوآوري در فروش و بازاريابي

3 - نوآوري در برنامه ريزي استراتژي

4 - نوآوري در منابع انساني

5 - نوآوري در تفكر استراتژيك

6 - نوآوري در مديريت مالي

7 - نوآوري در برند سازي

8 - نوآوري در شرايط پسا تحريم 

 

در حاشیه ی برگزاری این کنفرانس نمایشگاهی برای معرفی و عرضه ی محصولات شرکتهای نو آور نیز برپا بود که مرکز تخصصی طراحی وب زئوس به عنوان شرکت نوآور و استراتژیست در حوزه ی فناوری اطلاعات در این نمایشگاه شرکت کرد.که با استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه همراه بود.

 

 

 

 

در این کنفرانس از کارآفرینان نمونه در حوزه های مختلف فعالیتی تقدیر و تشکر ویژه به عمل آمد که در همین راستا جناب مهندس مرتضی امینی مقدم به عنوان کارآفرین  نوآور و استراتژیست در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برنده ی جایزه ی ویژه این کنفرانس شناخته شدند. 

 

 

        

 


منبع : http://zeusteam.ir

تاریخ درج خبر : 1394/11/10
تعداد بازدیدها : 3694

اخبار مرتبط

دیدگاه شما