هفت نکته برای برد با جستجوگرها حین طراحی وب سایت

یکی از بسیاری از جنبه های چالش ساختن یک سایت برای موتورهای جستجو در حال اجرای طراحی و بهینه سازی وب سایت مناسب است .

 
 
از یک طرف، هدف این است که برای ایجاد یک وب سایت است که wows بازدید کننده و به درگیر شدن است . از سوی دیگر ، شما می خواهید مطمئن شوید که سایت به درستی بهینه سازی شده است . سایت های طراحی سنگین دان ، AOT همیشه به اتاق های زیادی برای بهینه سازی در صفحه را ترک ، پس از آن ، لازم AOS برای پیدا کردن تعادل درست است .
اینجا هفت راهنمایی مفید آن را به کار :
 
نکته 1: طرح های ساده نگه دارید
اطمینان حاصل کنید که لینک های منو را می توان توسط موتورهای جستجو به دنبال . طرح ساده و تمیز است ، اما بسته بندی شده با طراحی نگه دارید . تلاش برای به انجام رساندن بیش از حد می تواند برای عنکبوت موتور جستجو کار می کنند اما در نهایت منصرف بازدید کننده از کاربران درحال بازدید از سایت شما .
 
نکته 2: دستکاری متن با CSS
یکی از بزرگترین مسائل طراحان چهره با استفاده از متن ساده (مانند تگ H1 ) که متن گرافیکی به مراتب جذاب تر است .
راه حل برای استفاده از CSS برای دستکاری متن ساده به نظر می رسد ، بنابراین موتورهای جستجو قادر خواهند بود انتخاب کنید تا به محتوا . هرگز نگاه خوبی به عنوان متن گرافیکی ، اما از آن خواهد شد بهبود بزرگی بیش از متن ساده .
نکته 3: استفاده از موس اور بر روی تصاویر
اگر سایت تصویر سنگین و نیاز به متن ، با استفاده از ماوس اور راه حل مناسبی باشد . اگر این راه اندازی به درستی ، آن می تواند یک سایت تصویر سنگین را به یکی است که پر از محتوا تبدیل شود.
به بازدید کننده ، AOS چشم ، یک تصویر را حرکت ماوس روی متن نوشته شده است . برای عنکبوت های موتور جستجو ، متن خواهد شد crawlable و به محتوای واقعی دیده می شود .
نکته 4: آزمایش با فونت های مختلف
فونت های بسیاری هستند که مانند متن گرافیکی نگاه کنید ، اما در واقع متن به طور منظم وجود دارد. این به این معنی است که موتورهای جستجو قادر به خواندن متن خواهد بود . سعی کنید تجربه کار با فونت های مختلف و در نظر گرفتن خرید بسته فونت . این اجازه خواهد داد که شما برای جلوگیری از با استفاده از تصاویر و طراحی خود را ساده نگه دارید .
نکته 5 : ایجاد یک جایگزین تلفن همراه و فرمت آن
بیشتر مردم با استفاده از دستگاه های تلفن همراه به مرور اینترنت است .
این ، AOS به همین دلیل آن را ، مهم AOS برای ایجاد یک سایت به معنای به در فرمت تلفن همراه مشاهده شده و آن را برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده است . علاوه بر ایجاد این سایت ، لازم است برای تست چگونه آن را بر روی دستگاه ها و سیستم عامل های مختلف به نظر می رسد پس از آن است که به درستی فرمت شده است.
نکته 6: طراحی خوب است اما زمان بارگذاری بد است
طراحی بسیار بیش از حد می تواند کاهش سرعتزمان بارگیری یک سایت است . هنگامی که این اتفاق می افتد ، آن را، AOS زمان به بازگشت به تخته رسم و بفهمند که چگونه به منظور کاهش دریافت . خیلی چیزها می تواند زمان بارگذاری از دریافت فونت به پلاگین برای جستجوگرها به تصاویر با وضوح بالا به اسکریپت ها تاثیر می گذارد.
نکته 7 : تبدیل پادشاه است
ایجاد یک سایت با طراحی خوب می تواند به شما مقدار زیادی از غرور به من بدهید . با این حال ، یک چیز که مهم ترین تبدیل شده است. سعی کنید از طرح های مختلف و ببینید که در نتیجه در عمل بیشتر ایمیل ورود به سیستم یو پی اس ، رسانه های اجتماعی سهام ، خرید و فروش آن است که آیا . پس از همه، تعداد فروش خود همان چیزی است که مهم ترین .
پیدا کردن توازن بین بهینه سازی و طراحی چندان بزرگ ، AOT همیشه آسان است، اما این راهنمایی جامد کمک خواهد کرد که شما را به نفع خود با جستجوگرها طراحی وب سایت . خواهد بود چند بار که در آن لازم برای رفتن به جلو و عقب تا زمانی که تمام مشکلات فنی حل و طراحی کلی درگیر خواهد بود وجود دارد.
رونالد براوننویسنده متخصص و مدیر WebsiteDirect در ، یک سرویس کامل لاس وگاس طراحی وب سایت و شرکت نسل سرب آنلاین است . برای کشف چگونه یک وب سایت و جستجوگرها می تواند کمک به کسب و کار خود را به صورت آنلاین ، تولید منجر جدید ، و آنها را تبدیل به مشتریان پرداخت 

منبع : مرکز طراحی وب زئوس

تاریخ درج خبر : 1392/7/1
تعداد بازدیدها : 801
دیدگاه شما

اخبار مرتبط