طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

اولویت بندی برند لپ تاپ ها در سال 2014

این سوال که برای خرید لپ تاپ به کدام برند باید روی آورد سوالی است که در ذهن بسیاری از افراد شکل می گیرد و شاید اگر به متخصصین این امر هم مراجعه کنید جواب های متفاوتی بگیرید.ما هم امروز می خواهیم برندهای لپ تاپ را برای شما اولویت بندی کنیم تا شاید راحت تر تصمیم گیری کنید.

رده اول


حتما می دانید که برند اپل یک سرو گردن از باقی برندها بالاتر است. این برای پنجمین سال متوالی است که این سازنده ثابت کرده، می‌تواند در زمینه ساخت لپ‌تاپ‌ها رده طلایی را از آن خود کند. نمره عالی که این برند در بررسی‌ها بدست آورد، تا بحال توسط هیچ کمپانی بدست نیامده بود. در گروه‌های پشتیبانی، طراحی، کیبورد و تاچ پد و صفحه نمایش هم اپل با کمترین نقصی در عملکرد ظاهر شد. توصیه ما این است، اگر به اندازه کافی بودجه دارید، حتما یک دستگاه با کیفیت اپلی تهیه کنید.

رده دوم


لپ‌تاپ‌های لنوو برای بار چهارم به مقام دوم رسیدند. این برند محدوده‌ای وسیع از حق انتخاب برای کاربرانش فراهم می‌کند و برای هر کاربر با هر توان مالی یک محصول دارد. پشتیبانی‌اش عالی بوده و کارایی و نتایج بنچمارک هایبریدهایش خیره کننده بوده است.

رده سوم

ایسوس برند همیشه خلاق و بدنبال نوآوری تنها با اختلاف یک امتیاز رده دوم را به لنوو واگذار کرد. این بار دوم است که این برند در رده سوم می‌ایستد. درست است که این برند در صدا خیلی قوی به نظر نمی رسد اما نمره کلی بدست آمده در بررسی‌ها همیشه پایدار بوده است.
اگر هنوز هم نتوانستید انتخاب خود را انجام دهید سری به جدول زیر بزنید و ترتیب اولویت برندها را مشاهده کنید که عوامل بسیاری را مورد بررسی قرار داده است


منبع : مرکز طراحی وب زئوس

تاریخ درج خبر : 1393/2/1
تعداد بازدیدها : 1607

اخبار مرتبط

دیدگاه شما