طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

شرکت زئوس اسپانسر و حامى اولين همايش تجليل از نمايندگان و مربيان جيت کان دو شورکى استان فارس

کسب و کار خود را با بکارگیری تلویزیون تعاملی متحول کنید.شرکت زئوس تولید کننده سیستم های IPTV تحت عنوان روشا نسل جدید سیستم های پخش تلویزیون ، رادیو ، ماهواره ، فیلم و موسیقی به صورت مرکزی و تحت شبکه  همانطور که می دانید تلویزیون تعاملی یا ای پی تی وی ، به ببیننده یا کاربر خود اجازه می دهد با آن ارتباط دو طرفه برقرار کند.&nb ...

با نگاهی اجمالی به سیر تحول و پیشرفت سیستم­های اطلاعاتی طی سه دهه اخیر، مشاهده می­شود که ضمن افزایش چشمگیر قابلیت­ها و امکانات ارائه شده در سامانه­های نرم­افزاری، نحوه استفاده از این سامانه­ها نیز هر روز راحت­تر از قبل شده است.

در راستای حفظ مشتری مداری وبا توجه به استقبال کار فرمایان گرامی مرکز تخصصی طراحی وب زئوس  شعبه  دیگر خود را در جزیره خلاق کیش همزمان با عید سعید فطر افتتاح خواهد کرد.

در مراسم روز دندانپزشک سال ۹۷ که با حضور مدیران، مسئولین استانی و همچنین جمعی از روسا و پیشکسوتان دندانپزشکی برگزار شد؛ از ۱۷ دندانپزشک برگزیده فارس تجلیل و قدردانی گردید.

این مراسم در روز های پایانی سال 96  با هدف تقدیر و تشکر از زحمات همکاران شرکت برگزار گردید.  

مجلس یادبود مرحوم پرفسور علی اصغر خدادوست در شیراز روز جمعه 25 اسفند ۹۶  از ساعت 09  الی 11  در حرم  امامزاده احمد بن موسی الکاظم  ( ع  )  ملقب به شاهچراغ برگزار میشود. از همه دوستداران و ارادتمندان ایشان دعوت میکنیم در این مراسم شرکت فرمایند.

مرکز طراحی وب زئوس برای سومین سال متوالی به عنوان واحد منتخب دریافت گواهینامه در هفتمین جشنواره حمایت از حقوق مصرف کنندگان سال 1396 برگزیده شد.

قبلی 1 2 3 4 5  ... بعدی