طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی به مدارس و آموزشگاه های خصوصی به شدت پیشنهاد می شود. این روزها نوجوانان و اولیا آن ها برای پیدا کردن مرکز آموزشی مناسب دنیای اینترنت و فضای مجازی را ترجیح می دهند. بنابراین ساخت سایت آموزشی پیشنهاد می شود. در ادامه موارد مهمی که در هنگام سفارش طراحی سایت آموزشی باید به آن توجه کنید را مورد بررسی قرار می دهیم. همچنین قیمت طراحی وب سایت آموزشی و عوامل موثر در نحوه قیمت گذاری طراحی سایت آموزشی را به شما می گوییم تا بتوانید یک سایت حرفه ای و اقتصادی را برای آموزشگاه خود داشته باشید.

طراحی سایت آموزشی باعث سهولت در دسترسی به منابع آموزشی، سرعت در اطلاع رسانی و افزایش تعامل دانش آموزان یا دانشجویان خواهد شد. اگر شما مدیر آموزشگاه یا مدرسه هستید، پلتفرمی نیاز دارید که تمامی کارهایی که به شیوه سنتی و با اتلاف وقت زیاد انجام می‌شود را به حداقل برساند. بهترین راه، طراحی وب سایت آموزشی برای آموزشگاه، دانشگاه یا مدرسه شماست.

مزایای طراحی سایت آموزشی در زئوس

برخی ترجیح می دهند طراحی سایت آموزشی آن ها توسط شخص انجام شود برخی نیز شرکت های معتبر را ترجیح می دهند. در ادامه برخی از مهم ترین مزایای ساخت سایت در شرکت زئوس را مورد بررسی قرار می دهیم.

فروش کتب کمک آموزشی

ارتقا سطح کیفی آموزش

انتشار اخبار و مقالات

مدیریت اطلاعات کلاس ها

پشتیبانی آنلاین

امکان تعیین ظرفیت دوره ها

مشاهده اطلاعات دانش آموز

معرفی دوره های آموزشی

امتیازات برتری شرکت طراحی سایت زئوس

تماس با ما

۰۷۱۳۶۲۷۳۸۶۱ الی ۳ - ۰۹۳۶۸۶۳۰۹۸۹

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید

دریافت پروپوزال رایگان

بـرخـی از نمونـه کـارهـای زئـوس

نمونه کارهای بیشتر

زئوس؛ شرکت طراحی انواع سایت های آموزشی

در شرکت طراحی سایت زئوس، طراحی انواع سایت آموزشی توسط یک تیم متخصص و باتجربه طراحی و اجرا می‌شود. شرکت طراحی سایت زئوس یکی از پیشروترین شرکت‌ها در زمینه طراحی سایت مدارس، طراحی سایت دانشگاهی و طراحی سایت آموزشگاهی است که با تکیه بر بیش از دو دهه سابقه خود توانسته نقش پررنگی در بخش آنلاین و مجازی جامعه آموزشی کشور ایفا کند.
قیمت طراحی سایت آموزشی در زئوس چقدر است؟

قیمت طراحی سایت آموزشی در شرکت زئوس به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر می‌توان به امکانات و میزان تخصصی بودن سایت اشاره داشت. هر چقدر المان‌های بیشتری برای طراحی و ساخت وب سایت نیاز داشته باشید طبیعتا هزینه طراحی سایت آموزشی شما بیشتر می‌شود. در مقابل برخی از هزینه‌ها هستند که باید به صورت سالانه پرداخت کنید. مواردی همچون هزینه دامنه، هاست، SSL، پشتیبانی فنی و ... که بعد از اتمام کار طراحی سایت به آن نیاز خواهید داشت.

شرکت زئوس با بیش از 20 دهه سابقه درخشان در حوزه طراحی وب سایت می‌تواند نیاز شما و بازار را بهتر بسنجد و بهترین موارد را در سایت شما بارگزاری کند. بنابراین اگر به دنبال وب سایت حرفه ای و در عین حال مقرون به صرفه هستید بهترین گزینه برای شما شرکت طراحی سایت زئوس است.

امکانات سایت آموزشی چیست؟

برای اینکه یک سایت خوب در حوزه طراحی سایت آموزشی داشته باشید باید یک سری حداقل‌ها را در آن رعایت کنید. در ادامه برخی از مواردی که در طراحی سایت آموزشی اهمیت دارد را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

قابلیت پرداخت آنلاین جهت ثبت نام در دوره‌های مختلف

با استفاده از قابلیت پرداخت آنلاین در سایت آموزشی، دانشجویان و دانش آموزان به سادگی می‌توانند ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه شان، پرداخت خود را به صورت آنی جهت ثبت نام در ترم‌های جدید دانشگاه و یا دوره‌های در حال برگذاری در آموزشگاه‌ها انجام دهند.

امکان مشاهده برنامه کلاسی

با طراحی وب سایت آموزشی امکان مشاهده و اطلاع از برنامه کلاسی برای دانش آموزان و دانشجویان به بهترین شکل فراهم می‌شود. دانش آموزان با استفاده از این ویژگی به آسانی می‌توانند وارد پنل کاربری خود شده و از تاریخ دقیق برگزاری کلاس هایشان مطلع شوند. اضافه کردن این ویژگی به سایت، از بسیاری از مکاتبات اداری وقت گیر و اضافه جلوگیری می‌کند.

امکان برگزاری کلاس مجازی و حضور و غیاب توسط اساتید

از طریق ویژگی برگزاری کلاس مجازی دانشجویان می‌توانند کلاس مورد نظر خود را پیدا کرده و ا ز طریق لینک مربوطه وارد کلاس شوند و در پایان کلاس حضور و غیاب خود را به اساتید اعلام کنند. استفاده از یک پلتفرم مناسب که امکان برگزاری کلاس مجازی در آن وجود دارد موجب تسریع فرآیند آموزش و رضایت بخشی دانشجویان و اساتید خواهد شد.

برگزاری و ارزیابی امتحانات به صورت آنلاین

با استفاده از ویژگی برگزاری کلاس آنلاین دانشجویان، دانش آموزان، اساتید و معلمان می‌توانند بدون رفت و آمد به دانشگاه و مدرسه امتحانات خود را برگزار کنند و بلافاصله بعد از امتحان، ارزیابی صورت گرفته و نمرات در سیستم اعلام خواهد شد.برگزاری امتحانات به صورت آنلاین در دانشگاه‌ها و مدارس موجب صرفه جویی در وقت و هزینه برای دانشجویان، دانش آموزان و اساتید خواهد شد و از رفت و آمدهای غیر ضروری به این مکان‌ها جلوگیری خواهد کرد علاوه بر آن رضایت بخشی اساتید و و دانشجویان و ارتقا عملکرد سیستم آموزشی را به دنبال خواهد داشت.

امکان ارتباط و مکاتبه با اساتید و معلمان

دانشجویان و دانش آموزان با استفاده از یک سایت آموزشی می‌توانند جهت پیگیری نمره امتحانات و سوالات درسی خود با استاد مربوطه مکاتبات لازم را انجام دهند و در کمترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنند. به کار بردن این امکان در سایت آموزشی سهم بزرگی در پیشرفت سطح کیفی آموزش ایفا خواهد کرد.

دانلود جزوات و نمونه سوالات اساتید و معلمان

دانشجویان و دانش آموزان از طریق سایت می‌توانند به راحتی به نمونه سوالات و جزوات استاد مربوطه دسترسی پیدا کرده و آن را دانلود کنند. داشتن این امکان در سایت آموزشی یک مزیت مهم محسوب می‌شود و موجب تسریع فرآیند آموزش و پیشرفت دانشجویان و دانش آموزان خواهد شد.

مراحل طراحی سایت آموزشی، مدرسه

با گذشت زمان و پیشرفت فناوری، مدارس و دانشگاه‌ها به عنوان نهادهای آموزشی، از ابزارها و فناوری‌های مدرن استفاده می‌کنند تا فرآیند آموزش و یادگیری را بهبود بخشند و امکانات متنوعی را برای دانشجویان، اساتید و معلمان ارائه دهند. سایت‌های آموزشی یکی از ابزارهای کلیدی هستند که تأثیر قابل توجهی بر آموزش و یادگیری دارند. طراحی سایت آموزشی یک فرآیند پیچیده است که با توجه به اهداف، نیازها و محتوای سایت انجام می‌شود. این مراحل ممکن است با توجه به نیازها و استراتژی طراحی متفاوت باشند، برای طراحی سایت آموزشی به طور معمول می‌توان به مراحل زیر اشاره کرد.

شناسایی هدف

در این مرحله، ابتدا نیازها و هدف‌های طراحی سایت آموزشی شناسایی می‌شود. ممکن است سایت آموزشی به منظور ارائه دوره‌های آموزشی، محتوای آموزشی، انجام آزمون‌ها و یا برگزاری دوره‌های آموزشی طراحی شود.

2. طرح بندی اولیه (Wireframing)

با استفاده از وایرفریم یک طراحی اولیه برای سایت شما انجام می‌شود که در طول فرآیند طراحی شما مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یک نمایش ساده و خام از طرح صفحات وب، به طراحان و توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا برآورد اولیه و چیدمان اجزا مختلف وب‌سایت را مشاهده کنند و به راحتی تغییرات و بهبودهای لازم را ایجاد کنند.

3. توسعه و پیاده‌سازی

در این مرحله، طراحی و رابط کاربری به کدنویسی و پیاده‌سازی تبدیل می‌شود. برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان وظیفه دارند تا صفحات و ویژگی‌های سایت را بر اساس نیازها و نمونه‌های طراحی شده پیاده‌سازی کنند.

4.افزودن محتوا

بعد از پیاده‌سازی، محتوای سایت افزوده می‌شود. این محتوا ممکن است شامل دوره‌های آموزشی، مقالات، ویدئوها و سایر مطالب آموزشی باشد که به مخاطبان ارائه می‌شود.

5.اندازی و انتشار

بعد از تمامی مراحل ذکر شده، سایت آموزشی شما آماده به کار است و می‌تواند روانه دنیای اینترنت شود. در این مرحله، سایت بر روی سرورها تست می‌شود و بعد از تایید در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

طراحی سایت آموزشی با وردپرس

یکی دیگر از روش‌های طراحی سایت استفاده از وردپرس است. طراحی سایت آموزشی با وردپرس در میان افراد از محبوبیت بیشتری برخوردار است. سیستم مدیریت محتوای وردپرس از نظر سهولت استفاده، انعطاف‌پذیری و پشتیبانی جامع از پلاگین‌ها و پوسته‌ها به عنوان یک سیستم‌های مدیریت محتوای محبوب شناخته می‌شود. طراحی سایت آموزشی با وردپرس هم مانند سایر سایت‌های کدنویسی شده، نیاز به تخصص و دانش خاصی دارد و طراحی آن باید توسط افراد با تجربه در این زمینه صورت بگیرد. در شرکت طراحی سایت زئوس طراحی وب سایت آموزشی با وردپرس توسط تیم متخصص، باتجربه و متناسب با نیاز شما انجام می‌شود.۰۹۳۶۸۶۳۰۹۸۹ - ۰۷۱۳۶۲۷۳۸۶۱ الی ۳

سفارش پروژه

برای اطلاع از براورد هزینه زمان اجرا و نحوه اجرا با ما تماس بگیریدسوالات متداول

در طراحی سایت آموزشی عواملی مانند طراحی ریسپانسیو بودن، امنیت، سرعت بارگذاری صفحات و محتوای مناسب اهمیت بسیاری دارد.

هزینه یک سایت آموزشی با توجه به عواملی مانند صفحات مورد نیاز برای سایت، امکانات سفارشی‌سازی، پیچیدگی و اندازه وب سایت و مدت زمان تحویل سفارش بستگی دارد. لازم به ذکر است که تعرفه سایت های وردپرسی نسبت به سایت‌های کدنویسی اختصاصی کمتر می‌باشد. 

طراحی سایت آموزشی از نظر تسهیل ارتباط با اساتید و معلمان، سرعت در اطلاع رسانی و دسترسی راحت به منابع آموزشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

آخرین مقالات

مقالات بیشتر

دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.