مشاوره قبل از سفارش

 

افراد  زیادی هستند که با وجود داشتن معلومات بالا و تمایل شدید به ورود به دنیای اینترنت و کسب و کارهای مبتنی بر وب، در همان مرحله اول یعنی راه اندازی و طراحی وب سایت می‌مانند. همه ایده‌ها و ذهنیات این آدم‌ها، در نهایت هیچ وقت آنلاین نمی‌شود و به اشتراک گذاشته نمی‌شود؛ چرا که نمیتوانند سایتی مناسب برای خود بنا کنند.

 سفارش سایت در شیراز

ما می توانیم به سه شکل به شما مشاوره بدهیم.

مشاوره طراحی وب سایت

-اگر می خواهید وب سایت خوبی داشته باشید اما نمی دانید باید از کجا شروع کنید یا اینکه  نمی دانید یک وب‌سایت خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد و کارتان چه طور طراحی ای باید داشته باشد و یا هرسوال دیگری که در این زمینه دارید،به شما مشاوره ی پیش از  طراحی وب‌سایت را پیشنهاد می دهم.

 

-اگه مالک یک کسب‌وکار آنلاین هستید، به این معنی که  قبلا وب‌سایت طراحی کردید و حالا نیاز دارید تا به شما گفته شود چطور می‌توانید از فرصت‌های دنیای وب برای توسعه کسب و کارتان استفاده کنید، ما به شما راه درست را  نشان میدهیم.

 

-اگر در دنیای مجازی ایده های بزرگی دارید و می خواهید به رویاها و ایده هایتان جامه ی عمل بپوشانید یک مشاوره ی امانت دارانه و تحلیلی می تواند بزرگ ترین کمک برای تحقق افکار و خواسته هایتان به واقعیت باشد.