طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

بیانیه ماموریت
   شرکت زئوس  فعالیت خود را از سال1382 در زمینه و فناوری اطلاعات و تولید، ارتقاء و پشتیبانی نرم افزار های سیستمی و تحت وب آغاز کرد.

   ماموریت شرکت، ارتقای کمی و کیفی و فرهنگ سازی در استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح استانداردهای بین المللی و معرفی صنایع به بازارهای جهانی از این طریق است. همچنین توانمندکردن مشتریان در استفاده و بکارگیری موثر فناوری اطلاعات در راستای نیل به اهداف کسب و کارشان از اهداف اصلی مجموعه به حساب می آید.

    شرکت زئوس ملاک هایی همچون قضاوت بازار و مشتری را مزیت رقابتی خود قلمداد می کند از مهمترین ویژگی های این شرکت رویکرد شفاف و علمی مدیران، استفاده ازجدیدترین تکنولوژی ها جهت ارتقاء کمی و کیفی محصولات و احترام به حقوق و جلب رضایت مشتریان
می باشد.

   از فعالیت های عمده این شرکت می توان به ارائه محصولات نرم افزاری انفورماتیکی، طراحی پرتال های تخصصی اداری، دولتی، صنعتی، تجاری، هنری، شخصی و همچنین نصب و استقرار، آموزش، پشتیبانی نرم افزاری و شبکه ای سیستم ها می توان اشاره کرد.

 مرکز طراحی وب زئوس در مسیر حرکت به سوی چشم انداز ،ماموریت اصلی  خود را با استفاده از افراد متخصص و متعهدد  بکارگیری فناوری نوین را به شرح زیر دنبال می کند:
رشد  توسعه قابلیت های و توانایی های سازمانی ،مدیریتی  واجرایی در زمینه پروژها ی خدماتی مورد نیاز سازمان ها و ارگان ها و شرکت های خصوصی
افزایش رقابت پذیری از طریق کاهش قیمت تمام شده ،بهبود بهره وری ،پشتیبانی گسترده و طولانی مدت و کیفیت
توسعه مستمر توانایی های متخصص منابع انسانی شرکت در پاسخگویی به نیازهای ذینفعان
افزایش سرعت و کیفیت حوزه خدمات پس از فروش در بخش های ذیربط

دیدگاه شما