بیانیه ماموریت

چهار شنبه 25 شهریور 1394
بازدید: 14781
   شرکت طراحی وب زئوس  فعالیت خود را از سال1380 در زمینه و فناوری اطلاعات و تولید، ارتقاء و پشتیبانی نرم افزار های سیستمی و تحت وب آغاز کرد.
 
شرکت طراحی وب زئوس
 
   ماموریت شرکت، ارتقای کمی و کیفی و فرهنگ سازی در استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح استانداردهای بین المللی و معرفی صنایع به بازارهای جهانی از این طریق است. همچنین توانمندکردن مشتریان در استفاده و بکارگیری موثر فناوری اطلاعات در راستای نیل به اهداف کسب و کارشان از اهداف اصلی مجموعه به حساب می آید.
 
    مرکز تخصصی طراحی وب زئوس ملاک هایی همچون قضاوت بازار و مشتری را مزیت رقابتی خود قلمداد می کند از مهمترین ویژگی های این شرکت رویکرد شفاف و علمی مدیران، استفاده ازجدیدترین تکنولوژی ها جهت ارتقاء کمی و کیفی محصولات و احترام به حقوق و جلب رضایت مشتریان
می باشد.
 
   از فعالیت های عمده این شرکت می توان به ارائه محصولات نرم افزاری انفورماتیکی، طراحی پرتال های تخصصی تحت وب  اداری، دولتی، صنعتی، تجاری، هنری، شخصی و همچنین نصب و استقرار، آموزش، پشتیبانی نرم افزاری و شبکه ای سیستم ها می توان اشاره کرد.
 
 مرکز طراحی وب زئوس در مسیر حرکت به سوی چشم انداز ،ماموریت اصلی  خود را با استفاده از افراد متخصص و متعهدد  بکارگیری فناوری نوین را به شرح زیر دنبال می کند:
 
• رشد  توسعه قابلیت های و توانایی های سازمانی ،مدیریتی  واجرایی در زمینه پروژها ی خدماتی مورد نیاز سازمان ها و ارگان ها و شرکت های خصوصی
• افزایش رقابت پذیری از طریق کاهش قیمت تمام شده ،بهبود بهره وری ،پشتیبانی گسترده و طولانی مدت و کیفیت
• توسعه مستمر توانایی های متخصص منابع انسانی شرکت در پاسخگویی به نیازهای ذینفعان
• افزایش سرعت و کیفیت حوزه خدمات پس از فروش در بخش های ذیربط
 
برای ارتباط با ما میتوانید با شماره و آدرس های زیر در تماس باشید:
 
 دفتر مرکزی: شیراز - خیابان عفیف آباد - مجتمع حافظ - طبقه پنجم - واحد 15
 تلفن ثابت:4-36273861-071
 تلفن همراه: 09392084460
 
 
 

دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.