طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

راه اندازی دپارتمان موشن گرافیک و اینفوگرافیک در شرکت زئوس

شرکت زئوس نیز در راستای همگام شدن با علم تبلیغات، از این پس با اختصاص دادن یک تیم قدرتمند در قالب تولید محتوای چند رسانه ای، شامل موشن گرافیک، اینفوگرافیک، تیزر و کلیپ های ویدیویی در کنار شما خواهد بود.

 

موشن گرافیک در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین رشتههای هنر دیجیتال میباشد؛ .
اگر بخواهیم تعدادی از کاربردهای آن را که در سطح جهان مطرح است مثال بزنیم می توانیم به کاربرد آن در برند سازی و تبلیغات و تولید محتوای چند رسانه ای اشاره کرد.
احتمالاً این جمله را بارها شنیدهاید که «ارزش یک تصویر بیش از هزار کلمه است». اساساً این جمله بیانگر ارزش و کارایی ارتباط تصویری (visual communication) است. حقیقت آن است که بیشترین دریافت ما از محیط پیرامونمان بهوسیله قوه بینایی صورت میگیرد و مغز ما علاقه زیادی به تجزیه وتحلیل اطلاعات به صورت تصویری دارد؛ بر همین اساس اگر اطلاع رسانی و انتقال پیام به کمک تصویر صورت پذیرد، اثرگذاری و مدت ماندگاری آن در ذهن مخاطب بیشتر خواهد بود. اینجاست که محتوای چند رسانه ای به کمک ما میآیند.
شرکت زئوس نیز در راستای همگام شدن با علم تبلیغات، از این پس با اختصاص دادن یک تیم قدرتمند در قالب تولید محتوای چند رسانه ای، شامل موشن گرافیک، اینفوگرافیک، تیزر و کلیپ های ویدیویی در کنار شما خواهد بود.


منبع : مرکز طراحی وب زئوس

تاریخ درج خبر : 1398/2/11
تعداد بازدیدها : 665

اخبار مرتبط

دیدگاه شما