طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

 
صادرات کالای بیز ایران

وب سایت بیزایران 24،بااهداف حمایت از تولید ملی،توسعه فروش کالای ایرانی و صادرات، با بهره گیری از تجارب متخصصین تجارت داخلی و بین الملل و تیم فناوری اطلاعات شرکت زئوس به صورت چهار زبانه(فارسی،انگلیسی،روسی و عربی) راه اندازی شده است ..

وب سایت تجاری بیزایران24 از بخشهای متنوع ای طراحی شده که کاربر می تواند استفاده بسیار مفیدی از فضاهای مختلف وب سایت داشته باشد:

1- زبان ها ی وب سایت:

معرفی به زبان فارسی جهت توسعه فروش کالای تولید ملی راه اندازی شده است تا تولید کنندگان محترم کشور بتوانند محصولات خود را برای فروش داخل به خریداران عرضه کنند و همچنین شرکت های صادرکننده میتوانند خدمات خود را جهت صادرات به تولید کنندگان ارائه کنند.

سه زبان انگلیسی ،روسی و عربی بعنوان ابزار معرفی محصولات صادراتی و خدمات شرکت ها در این وب سایت راه خدمات رسانی میکنند و محصولات را به خریداران بین المللی معرفی میکنند.که متخصصین گروه بیزایران24 در حال راه اندازی شش زبان دیگر،آلمانی،چینی،ترکی استانبولی،فرانسوی،ژاپنی و اسپانیایی میباشند.

2- بنرهای بالای وب سایت بیزایران24:

در این بخش تعدادی از محصولات تولید کننده به نمایش گذاشته میشود، که شما با کلیک بر روی بنر دلخواه میتوانید آلبوم محصولات آن کارخانه یا شرکت را مشاهده کنید و با مشخصات کامل هر محصول به چهار زبان فارسی،انگلیسی،روسی وعربی آشنا شوید.

3- صفحه های نمایش محصولات:

در بخش صفحه نمایش محصولات شما می تواند مشخصات و تصاویر محصولات صادراتی که توسط کاربران وب سایت بیزایران24 به نمایش گذاشته شده را مشاهده کنید

4-استفاده از جایگاه برندها پایین وب سایت بیزایران24:

در این بخش برند یک محصول معرفی و تعدادی از محصولات همان برند به نمایش گذاشته میشود، که شما با کلیک بر روی برند دلخواه ،میتوانید آلبوم محصولات آن برند را مشاهده کنید و با مشخصات کامل هر محصول به چهار زبان فارسی،انگلیسی،روسی وعربی آشنا شوید.

5-استانها

در این منو تعداد کابران از استانهای مختلف کشور به نمایش گذاشته میشود.و بازدید کننده وب سایت میتواند با کلیک رو استان مورد نظر خود ،محصولات آن استان را  ببیند.

6-منوهای خدمات گروه بیزایران24

خدمات متخصصین گروه بیزایران24 در زمینه های مختلف،مشاوره تجاری،مشاوره سرمایه گذاری،حمل و نقل بین المللی و امور گمرکی،بازاریابی داخلی و بین المللی،مشاوره بسته بندی صادراتی،مشاوره شرکت در نمایشگاها،نشست در میز مذاکرات و عقد قرارداد،اعتبارسنجی شرکتهای طرف قرارداد می باشد.

7- منوهای آموزش و پژوهش

در بخش آموزش و پژوهش کاربران و بازدیدکنندگان میتوانند از مطالب آموزشی،مقالات در زمینه های مختلف اصطلاحات تجاری، بازاریابی،امور گمرگی،استفاده کنند و نظرات خود را در مسیر بهبود خدمات رسانی برای ما ارسال کنید.

8-دانلودها:

دانلودها به دو بخش رایگان و فروشی تقسیم میشوند که حاوی مقالات بسیار مفید میباشند.


مشاهده سایت : وب سایت صادرات کالا

نمونه سایت های دیگر