طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی | زئوس

در این مقاله، قصد داریم که در مورد فروشگاه اینترنتی در شیراز صحبت کنیم. همچنین، شیوه های ایجاد یک فروشگاه اینترنتی را بیان خواهیم کرد. در ادامه، این موضوع و امکانات و ویژگیهای فروشگاه اینترنتی را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم. ولی در اینجا به طور خلاصه، فروشگاه اینترنتی در شیراز و سایر شهرها را این چنین تعریف می کنیم. فروشگاه اینترنتی، محلی است که می‌توان از طریق آن به خرید و فروش کالاها و خدمات مختلف اقدام نمود. لازم دانستیم که برای درک بهتر مطلب، ابتدا از مفاهیم ساده تر و پایه ای شروع کنیم. بنابراین، اگر شما هم به دنبال کسب درآمد از فضای مجازی و اینترنت هستید، یا قصد دارید که کسب و کار خودتان را با اینترنتی شدن توسعه دهید، مطالعه این متن را از دست ندهید. چرا که علاوه بر توضیحات مقدماتی در مورد فروشگاه اینترنتی، شرکتی معتبر را به شما معرفی خواهیم کرد که می توانید با بهره گیری از تجارب آنها به راحتی در این مسیر مثبت، گام بردارید.

عنصر بسیار مهم و کلیدی در ساخت یک فروشگاه اینترنتی چیست؟

اولین گام برای بررسی ساخت فروشگاه اینترنتی در شیراز ،تهران و هر شهری، این است که بدانیم وب سایت و طراحی سایت چیست؟
در واقع، وبسایت‌ها صفحاتی در اینترنت هستند که با توجه به سبک زندگی امروزی، بخش بزرگی از کارهای روزمره بشر، مانند: خرید و فروش کالاها توسط آنها انجام می‌شود. از کارهای سرگرمی گرفته تا آموزش و همینطور فعالیت سازمانهای کوچک و بزرگ که ممکن است شخصی یا دولتی باشند، بر پایه اینترنت و در فضای وب سایت ها صورت می گیرد. وبسایت ها علاوه بر متن، تصاویر و عناصر گرافیکی که در ظاهرشان مشخص است، دارای بخش پشت پرده ای نیز هستند که بیشتر شامل کدهای برنامه نویسی می‌شود. گروهی از انواع وب سایت ها، فروشگاه اینترنتی هستند که خدماتی از قبیل فروش اینترنتی، پرداخت اینترنتی و... را دارند. معمولاً طراحی اکثر سایت ها توسط مجموعه و تیمی از افراد، با تخصص های مختلف، انجام می گیرد. پس از اینکه طراحی صفحه، کد نویسی و سایر کارها انجام گرفت، برای رسمی شدن سایت و شروع بارگذاری آن در فضای اینترنت، نیاز به تهیه فضایی جهت میزبانی از کاربران سایت می باشد که به آن هاست می گویند. هاست قسمتی از یک سرور و کامپیوتر همیشه روشن است که اطلاعات و داده های سایت را جهت بارگذاری و نمایش به کاربران نگهداری می کند.

خدمات تخصصی طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی شیراز : شرکت طراحی وب زئوس

شرکت معتبر و با سابقه زئوس را می‌توان در دسته بهترین شرکت طراحی وب سایت درایران قرارداد. طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز، تهران،اصفهان و سایر شهرهاو کشورهای همسایه...، قسمت کوچکی از فعالیتهای آن می باشد. اگر سفارش فروشگاه اینترنتی در شیراز دارید، می توانید ساخت فروشگاه اینترنتی در شیراز را به شرکت زئوس بسپارید و از خدمات طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی ، در این شرکت بهرمند شوید. می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب این مجموعه برای طراحی سیستم فروشگاهی استفاده کنید، طراحی قالب دیجی کالا، فروشگاه اینترنتی افق کوروش وفروشگاهای بزرگ کشور... نمونه کار فروشگاه اینترنتی در نتیجه طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی می باشد. برخی از خدمات طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی که در شرکت زئوس و در زمینه ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای ارائه شده است، عبارتند از:

  طراحی سایت فروشگاه و ساخت فروشگاه اینترنتی

  طراحی فروشگاه اینترنتی لباس و پوشاک

  راه اندازی فروشگاه آنلاین کالای دیجیتال و لوازم جانبی

  طراحی اپلیکیشن فروشگاه در شیراز

  طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی

  طراحی فروشگاه مشابه دیجی کالا

  راه اندازی وب سایت فروشگاهی برای استارتاپ ها

  طراحی فروشگاه اینترنتی مخصوص پت شاپ و لوازم و غذا حیوانات خانگی

  طراحی سایت فروشگاهی با امکانات حرفه ای با کدنویسی اختصاصی

  ساخت سایت فروشگاهی با سیستم مدیریت محتوا وردپرس

  طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی با هزینه و قیمت و تعرفه مناسب

  خدمات تخصصی طراحی و راه اندازی و پشتیبانی فروشگاه اینترنتی شیراز

امکانات و ویژگی های فروشگاه اینترنتی تاثیر مستقیمی در هزینه طراحی و ساخت یک فروشگاه اینترنتی در شیراز و دیگر شهرها دارد. مسلماً، طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا، قیمت بیشتری نسبت به یک فروشگاه با امکانات کمتر دارد. شرکت زئوس، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی با قیمت و تعرفه مناسب را ارائه می دهد. برای مطلع شدن از تعرفه فروشگاه اینترنتی در شیراز و همینطور سایر خدمات این شرکت، می توانید بر روی آدرس اینترنتی www.zeus.ir کلیک نمایید. امیدواریم که در مجموعه زئوس، با نزدیک به دو دهه فعالیت و تجربه، بتوانیم با طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای شما را در جهت ارتقاء کسب و کار خودتان همراهی کنیم.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

روش های راه اندازی فروشگاه اینترنتی در شیراز هر فروشگاه اینترنتی در شیراز و سراسر دنیا که نمونه ای از سایت هستند و در گروه صفحات فروشگاهی دسته‌بندی می‌شوند. البته، وبسایت انواع مختلفی دارد که با اهداف گوناگونی ایجاد شده اند. وبسایتهای خبری، پزشکی، اداری، شخصی، کسب درآمد و... بخشی از انواع موضوعات متنوعی است که وجود دارند. به طور کلی، روش هایی برای ایجاد وب سایت ها، از هر نوع و گروهی که باشند، وجود دارد. به عنوان مثال، برخی از روشها برای ایجاد فروشگاه اینترنتی در شیراز و شهرهای مختلف عبارت است از: _ طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین با استفاده از توانایی کاربر. البته، انجام این روش برای اکثر مردم امکان پذیر نمی باشد. چونکه یکسری مهارت ها برای طراحی سایت لازم است و شاید برای آنهایی که تخصص در این زمینه ندارند، فراگیری این مهارت ها و عملی کردن آن کاری زمان بر باشد. _ طراحی فروشگاه اینترنتی با اپلیکیشن: یکسری سایت ها و برنامه های کامپیوتری هستند که می توان با استفاده از آنها، به ایجاد سایت های مختلف اقدام نمود. _ خرید سایت فروشگاه اینترنتی: این روش می‌تواند در ایجاد وب سایت و کسب اعتبار در فضای مجازی، روشی نسبتاً سریع باشد. افراد میتوانند، فروشگاه اینترنتی مشغول به کار و یا تازه تأسیس را خریداری نمایند. طراحی فروشگاه اختصاصی با asp.net mvx : این روش، توسط برخی از شرکتها مانند شرکت زئوس و بر اساس سفارش مشتری مورد استفاده قرار می گیرد.

پلن فروشگاهی مرکز طراحی وب زئوس با کدنویسی اختصاصی

استقاده از معماری ماژولاردر ساخت فروشگاه

طراحی پوسته اختصاصی کاملا ریسپانسیو

رابط کاربری پنل مدیریتی بسیار ساده

ارائه گزارشات پیشرفته پنل مدیریتی …

سرچ محصولی پیشرفته با تکنولوژی ایجکس

سامانه مدیریت ارسال بر اساس مشخصات ابعاد و وزن محصول، مناطق ارسال، هزينه ارسال

امکان سفارشی سازی توسط مشتری (فرم درخواست محصول)ا

امکان تعیین قیمت های متفاوت بر اساس گروه های مختلف مشتری ایجاد کرده

فیلترهای کالایی بر اساس انواع ویژگی های محصولات تعریف شده در گروه های متفاوت

زیرساخت سئوبيس تمامی صفحات بر اساس آخرین الگوریتم های گوگل

سامانه اتوماسیون ارسال پیامک و ایمیل به مديريت سايت و مشتریان

مدیریت نظرات و دیدگاههای کاربران

مديريت امنيت ادمينستریشن مبتنی بر نقش دادن سطح دسترسی به مدیران فرعی

اطلاعات محصولات کامل با تعریف رنگ های مختلف اتصال عکس، ویدئو و تصویر ۳۶۰ درجه

مدیریت نظرات و دیدگاههای کاربران

مديريت کالاهای ویژه تحت ساختارهای پیشنهاد ویژه، پرفروش ترین ها، کالاهای مرتبط و...

آموزش کامل استفاده و شخصی سازی مدیریت سایت توسط بخش فنی تیم زئوس

روش های راه اندازی فروشگاه اینترنتی در شیراز

هر فروشگاه اینترنتی در شیراز و سراسر دنیا که نمونه ای از سایت هستند و در گروه صفحات فروشگاهی دسته‌بندی می‌شوند. البته، وبسایت انواع مختلفی دارد که با اهداف گوناگونی ایجاد شده اند. وبسایتهای خبری، پزشکی، اداری، شخصی، کسب درآمد و... بخشی از انواع موضوعات متنوعی است که وجود دارند. به طور کلی، روش هایی برای ایجاد وب سایت ها، از هر نوع و گروهی که باشند، وجود دارد. به عنوان مثال، برخی از روشها برای ایجاد فروشگاه اینترنتی در شیراز و شهرهای مختلف عبارت است از:

 • طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین با استفاده از توانایی کاربر. البته، انجام این روش برای اکثر مردم امکان پذیر نمی باشد. چونکه یکسری مهارت ها برای طراحی سایت لازم است و شاید برای آنهایی که تخصص در این زمینه ندارند، فراگیری این مهارت ها و عملی کردن آن کاری زمان بر باشد.
 • طراحی فروشگاه اینترنتی با اپلیکیشن: یکسری سایت ها و برنامه های کامپیوتری هستند که می توان با استفاده از آنها، به ایجاد سایت های مختلف اقدام نمود.
 • خرید سایت فروشگاه اینترنتی: این روش می‌تواند در ایجاد وب سایت و کسب اعتبار در فضای مجازی، روشی نسبتاً سریع باشد. افراد میتوانند، فروشگاه اینترنتی مشغول به کار و یا تازه تأسیس را خریداری نمایند. طراحی فروشگاه اختصاصی با asp.net mvx : این روش، توسط برخی از شرکتها مانند شرکت زئوس و بر اساس سفارش مشتری مورد استفاده قرار می گیرد.

برای دیدن نمونه کارهای فروشگاه اینترنتی بیشتر کلیکـ کنید

نمونه کارها


سوالات متداول


زئوس از چه زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت استفاده میکند؟

+

"MVC در C# ASP.NETو همچنین NodeJs- Angular 8

آیا در ساخت فروشگاه اینترنتی توسط شما نکات پایه سئو راعایت شده است؟

+

تمام وب سایت هایی که طراحی میکنیم، سئو بیس هستند. در پکیج های حرفه ای تر به موارد بیشتری در پنل مدیریتی دسترسی دارید.

قیمت و تعرفه ساخت و طراحی وب سایت های فروشگاهی زئوس به چه صورت است؟

+

قیمت براساس نیازسنجی اولیه، مدت زمان پیاده سازی و همچنین تکنولوژی ساخت متفاوت است

آیا این وبسایت از امنیت مطلوب برخوردار است؟

+

وبسایتی که برای شما طراحی میشود دارای متد های امنیتی بروز میباشد که در برار نفوذ و هک مقاوم است.

بعد از اتمام پروژه پشتیبانی به چه صورت میباشد؟

+

بعد از اتمام طراحی وبسایت فروشگاهی پشتبیانی فنی شما بمدت شش ماه تا یک سال آغاز میشود و شما میتوانید از هر طریق که راحت تر هستید با پشتیبان های شرکت زئوس در رابطه باشید.

نحوه دریافت درگاه بانکی و پرداخت آنلاین به چه صورت است؟

+

در صورت احراز شرایط دریافت نماد اعتماد و اخذ این مجوز ، می‌توانید پرداخت آنلاین بانک های دولتی و خصوصی را فعال کنید یا از درگاه‌های واسط در سایت استفاده کنید

چه کالاهایی را میتوان در فروشگاه وارد کرد ؟

+

برای افزودن محصول در انواع گروه های کالایی در سایت فروشگاهی شما محدودیتی وجود نخواهد داشت.کالا ها نیز میتوانند به صورت محصول یا فایل تعریف شوند.