زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

سئو حرفه ای وردپرس و افزایش بازدید وب سایت بخش نخست

سئو حرفه ای وردپرس و افزایش بازدید وب سایت – بخش نخستمهمترین پارامتر برای پیشرفت ، توسعه و گسترش یک وب سایت ، افزایش بازدید وب سایت و افزایش سئو وب سایت هست .

برای اینکه وب سایت بسیار موفقی داشته باشید ، می بایست مطالب و محتوای بسیار سودمند داشته باشد که کاربران و بازدید کنندگان وب سایت شما به آن ها نیاز داشته باشند .

در نوشتن محتوا می بایست شما همه ی محتوا را بنویسید و روی متن و محتوا از قبل فکر کرده باشید . در نظر داشته باشید که از مطالب و محتواهای دیگر ( هر قدر هم که موفق باشند ) نمی بایست گپی برداری کنید .

کپی برداری رنک ، اعتبار و بازدید وب سایت شما را نابود می کند !

چگونه محتوا برای وب سایت خود آماده نماییم و چه مزالبی را به چه صورت در وب سایت خود منتشر نماییم ؟

پاسخ به این پرسش که مهمترین پرسش هر مدیر وب سایتی هست در چند مورد خلاصه می گردد :

۰ – فقط و فقط در مورد موضوع فعالیت وب سایت خود مطلب بنویسید . یعنی مطالب وب سایت خود را به صورت تخصصی در یک زمینه ی به خصوص و از پیش تععین شده بنویسید و در برابر وسوسه ی نوشتن در مورد مطالب دیگر مقاومت کنید !

 

 

 

1 – مطالب حرفه ای و معتبر بنویسید و اگر از جایی ترجمه می کنید حتما منابع دقیق را ذکر نمایید .

۲ – همیشه بنویسید و همیشه به صورت منظم ، مطالب معتبری برای انتشار داشته باشید به این صورت که هر روز برای بازدیدکنندگان خود مطالب جدید و خواندنی داشته باشید .

۳- مطالب خود را به صورت موضوعی بنویسید و اگر حجم یک مطلب بیشتر از حد معمول شد ، آن را به چند قسمت تقسیم کنید و حتما ذکر نمایید که قسمت بعدی را چه زمانی منتشر می نمایید و صد البته خوش قول باشید !

۴ – در مطالب و نوشته های خود از عکس ها و تصاویر گویا و کمک کننده به درک مطلب استفاده نمایید .

۵ – هر مطلب می بایست حداقل ۳۰۰ کلمه داشته باشد و اگر بیشتر از ۱۱۰۰ کلمه شد ، پیشنهاد می کنم آن را به دو قسمت یا بیشتر تقسیم نمایید .

۶ – موضوعاتی که می خواهید در مورد آن ها مطلب بنویسید را کشف کنید ! خودتان را به جای کاربران و بازدید کنندگان بگذارید و ببینید آن ها به چه مطالبی احتیاج دارند .

۷ – برند خود را در زمینه ی تخصصی مورد فعالیت بسازید ، یک لوگوی خوب داشته باشید و همه جا از این لوگو برای معرفی خود استفاده کنید .

۸- به نظرات و دیدگاه های کاربران خود احترام بگذارید و با دقت به همه ی نظرات بازدید کنندگان با دقت و احترام پاسخ دهید .

 

خوب تا اینجای کار ما در وب سایت مطالب بسیار عالی که برای اولین بار هست در اینترنت توسط ما منتشر می شوند را نوشتیم ، اما جذب مخاطب و بازدیدکنندگان چگونه صورت می گیرد ؟

وقتی که در وب سایت خود محتوا و مطالب حرفه ای نوشتیم ، چگونه به بازدید مورد نظر دست پیدا کنیم ؟

برای پاسخ به این پرسش اساسی ، می بایست پارامتر هایی که در افزایش سئو و افزایش بازدید کننده نقش دارند را بررسی نماییم و با هم کارهایی که باعث می شود حداکثر امتیاز از هر بخش دریافت نماییم را بررسی کنیم .


منبع : مرکز طراحی وب زئوس

تاریخ درج خبر : 1393/2/29
تعداد بازدیدها : 674

اخبار مرتبط

دیدگاه شما