طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

مانیتور عریض با پنل ISP

شرکت Lenovo که در حال حاضر بزرگ‌ترین تولیدکننده‌کامپیوترهای‌شخصی در جهان است، به‌تازگی یک محصول جدید را به بازار‌ انواع لوازم جانبی ویژه کامپیوترهای شخصی معرفی کرده است.

 

 شرکت Lenovo که در حال حاضر بزرگ‌ترین تولیدکننده‌کامپیوترهای‌شخصی در جهان است، به‌تازگی یک محصول جدید را به  بازار‌ انواع لوازم جانبی ویژه کامپیوترهای شخصی معرفی کرده است.
 این مانیتور که با مدل LT2934z به بازار معرفی شده است، در واقع یک مانیتور 29 اینچ است که عمق تصویر در آن به 21:9 می‌رسد. به این ترتیب کاربران این مانیتور امکان تماشای تصاویر آن را با زاویه دید تا 33 درصد بیشتر از مانیتورهای معمولی در اختیار دارند. این مانیتور جدید مبتنی بر پنل IPS بوده و زاویه دید آن به 178 درجه می‌رسد. مانیتور جدید شرکت Lenovo امکان نمایش تصاویر با کیفیت بالا و وضوح 1080 در 2560 پیکسل را دارد و از سوئیچ KVM برای تغییر تصویر میان چند کامپیوتر شخصی بهره می‌برد. صفحه نمایش عریض این مانیتور امکان نمایش تصاویر پانوراما را هم برای کاربرانش فراهم می‌آورد. این مانیتور جدید امکانات مختلفی را هم در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد
این محصول دارای یک وب‌کم 2 مگاپیکسلی بوده و از 2 اسپیکر 2 واتی برای پخش صدا هم بهره می‌برد. با این همه اما شرکت Lenovo هنوز اطلاعاتی را درباره زمان و قیمت عرضه این مانیتور جدیدش اعلام و منتشر نکرده است.


منبع : مرکز طراحی وب زئوس

تاریخ درج خبر : 1393/2/14
تعداد بازدیدها : 1470

اخبار مرتبط

دیدگاه شما