طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

اپلیکیشن فلیکر می خواهد جایگزین اینستاگرام شود

امروز یاهو نسخه جدیدی از اپلیکیشن Flickr منتشر کرد.این اپلیکیشن با تغییرات اساسی ظاهری و همچنین قابلیت‌های بیشتر برای اشتراک گذاری تصاویر امکانات خود را بسیار نزدیک به اینستاگرام محبوب کرده است تا کاربران بیشترب را به سوی خود جذب کند.

این نسخه هم برای اپلیکیشن اندروید و هم IOS منتشر شده است.اما ببینیم نسخه جدید Flickr چه تغییراتی کرده است؟

در نسخه ۳ نرم‌افزار Flickr علاوه بر بهبود اشتراک گذاری فایل‌ها در دراپ‌باکس و گوگل پلاس، امکانات بسیار خوب ویرایش تصاویر و همچنین افکت‌های شبیه به اینستگرام اضافه شده است.

در نسخه جدید فلیکر قابلیت نمایش متادیتاهای مرتبط با عکس شامل دوربینی که تصویربرداری با آن انجام شده و تنظیماتی که بر روی دوربین اعمال گردیده، نیز میسر شده است.

فلیکر از نظر ظاهری بسیار شبیه به اینستگرام شده است و این موضوع تنها به اضافه شدن فیلترها محدود نمی‌شود. حالا کاربران می‌توانند برای هر تصویر، دیدگاه و نظر خود را منتشر کنند، تصاویر مورد نظر خود را لایک کنند و هر کدام را که مایل بودند در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

در نسخه جدید فلیکر شما می‌توانید همچون اینستگرام، تصاویر منتشر شده توسط دوستان خود را به صورت پشت سر هم مشاهده کنید و علاوه بر آن قادر هستید تا یک ویدیو کلیپ ۳۰ ثانیه تهیه نموده و پس از اعمال فیلترهای مورد نظر، آن را آپلود کنید.

هم چنین یاهو اعلام کرده است که به تمام کاربران این سرویس ۱ ترابایت فضای ذخیره سازی مجانی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.


منبع : مرکز طراحی وب زئوس

تاریخ درج خبر : 1393/2/1
تعداد بازدیدها : 912
برچسب ها

اخبار مرتبط

دیدگاه شما