زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

تاریخ درج خبر : 1396/5/10
تعداد بازدیدها : 1040
آیا میدانید بدون نام کاربری و رمز عبور میتوان یک حساب در فیسبوک داشت؟!!

آیا میدانید بدون نام کاربری و رمز عبور میتوان یک حساب در فیسبوک داشت؟!!

 

فیسبوک در آخرین کنفرانس خود شیوه جدیدی را به کاربرانش  معرفی کرد که شکل  توسعه یافته سیستم فعلی ثبت نام فیسبوک میباشد .این ایده برای کاهش زمان و تسریع ایجاد حساب کاربری طراحی شده است.

این Account Kit در واقع کاربران را قادر می سازد تا  یک حساب کاربری را  بدون نیاز به نام کاربری  و رمز عبور و فقط با دادن آدرس ایمیل یا شماره تلفن ایجاد کنند. که در این روش آنها یک پیام تایید  و یا یک ایمیل راه اندازی دریافت می کنند.

در حال حاضر این Account Kit برای سیستم عامل اندروید و ios  و وب مویابل قابل دسترسی می باشد.

 

اما خبر جدیدتر اینکه شما همچنین  قادر خواهید بود بدون دادن آدرس ایمیل ، فقط و فقط با دادن  نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن و و یک تصویر، براحتی  به اپلیکیشن مسنجر فیسبوک  دسترسی پیدا کنید، و از تمام ویژگی های مسنجر از جمله، تصاویر، ویدیوها، چت های گروهی، پیام های صوتی، تماس تصویری، استیکرها و .....استفاده کنند.

 

فیسبوک مسنجر

بعلاوه کاربران با استفاده از مسنجر به راحتی می توانند با با آپلود لیست تماس تلفن خودبراحتی اعضای خانواده و دوستانشان را سرچ کنندو یا با دوستان فیسبوکیشان و صحبت کنند و به مسیج های آنها دسترسی داشته باشند وهمچنین از قابلیت ارسال پیام از چند دستگاه موبایل، وب و تبلت نیز بهره مند شوند.


منبع : مرکز طراحی وب زئوس
تاریخ درج : 

تعداد بازدیدها : 1040
 
برچسب ها

اخبار مرتبط

علیرضاعبدالکریم 1397/6/31

ساخت حساب جدید فیسبوک
دیدگاه شما