تاریخ درج خبر : 1396/5/5
تعداد بازدیدها : 1338

در مورد لینکدین چه میدانیم?

این شبکه اجتماعی یک محیط کاملاً تخصصی برای برقراری ارتباطات مفید با افرادی است که در زمینه کاری شما فعالیت می‌کنند.

با پیشرفت تکنولوژی و دستیابی به بازار جهانی ،رقابت شدیدی بین صاحبان مشاغل برای معرفی و فروش محصولات خود به مشتریان صورت گرفته است،در این راستا استفاده از دنیای مجازی و تبلیغ محصولات و خدمات به بازار جهانی از این طریق و پیدا کردن مشتریان بیشتر در سراسر دنیا،جایگاه ویژه ای را برای شبکه های اجتماعی در بین مردم باز کرده است.
یکی از این شبکه های اجتماعی پر کاربرد لینکدین میباشد.

 

لینکدین

 

این شبکه اجتماعی یک محیط کاملاً تخصصی برای برقراری ارتباطات مفید با افرادی است که در زمینه کاری شما فعالیت می‌کنند.

بعنوان مثال در شبکه اجتماعی «فیسبوک» افراد اغلب به دنبال دوست یابی هستند و بیشتر جنبه یک شبکه اجتماعی شخصی برای افراد دارد ، اما شبکه مجازی لینکدین "LinkedIn" بهترین گزینه برای کسب و کار حرفه ای و مجازیست!

 

قبلا اگر به دنبال حرفه ای های در زمینه شغلی خود بودید، باید انجمن ها و به قول معروف پاتوق های آنان را پیدا کرده و در آنجا حضور پیدا می کردید.اما اکنون تنها با زدن یک دکمه بدون طی مسافت و صرف وقت و هزینه ، لینکدین یک محیط کاملاً تخصصی را برای برقراری ارتباطات مفید با افرادی که در زمینه کاری شما فعالیت می‌کنند، فراهم می اورد.

 

با عضویت در این شبکه اجتماعی می‌توانید یک رزومه آنلاین برای خودتان تهیه کرده و با استفاده از لینک اختصاصی مربوط به خودتان آن را در هرکجا که بخواهید منتشر نمائید.

در واقع اساس کار این شبکه مجازی بدین گونه است که کاربران را قادر میسازد تا یک پروفایل کاملا حرفه ای بسازند و از این پروفایل ساخته شده در سایت های مختلف مجازی به عنوان یک رزومه کاری استفاده نمایند!


دیدگاه شما
منبع : مرکز طراحی وب زئوس
تاریخ درج : 

تعداد بازدیدها : 1338
 
برچسب ها

اخبار مرتبط