تاریخ درج خبر : 1395/12/10
تعداد بازدیدها : 1217

نرخ جستجوها از طریق تلفن همراه به ۷۵% می‌رسد!

گزارشی که رویترز آن را منتشر کرد نشان می‌دهد که تا سال ۲۰۱۷ نرخ استفاده از اینترنت به‌وسیله‌ی تلفن همراه به ۷۵% خواهد رسید.

گزارشی که رویترز آن را منتشر کرد نشان می‌دهد که تا سال ۲۰۱۷ نرخ استفاده از اینترنت به‌وسیله‌ی تلفن همراه به ۷۵% خواهد رسید. همچنین پیش‌بینی‌شده تا سال ۲۰۱۸ بیش از ۶۰% از درآمدهای تبلیغاتی از طریق تبلیغات متناسب با تلفن همراه خواهد بود. در آن زمان هزینه‌های تبلیغات در تلفن‌های همراه به بیش از ۱۳۴ میلیارد دلار خواهد رسید که این میزان از مجموع تمام مدل‌های تبلیغاتی بیشتر خواهد بود.

هرچه دلارهای تبلیغاتی از تلویزیون به سمت فضای مجازی سرازیر می‌شود، اشتیاق برندهای مختلف نیز برای گرفتن بازارهای فیس‌بوک،Snapchat و گوگل به‌منظور جذب مشتری بیشتر خواهد شد و این روند هزینه‌های تبلیغاتی را به سمت تبلیغات در تلفن همراه سرازیر خواهد کرد و منجر به افزایش سرمایه‌گذاری در بخش‌های رسانه‌ای، سرگرمی و ارتباطات خواهد شد. در موضوع افزایش استفاده از تلفن‌های همراه، گوگل به‌تازگی مطلبی منتشر کرده که نشان می‌دهد بیش از ۵۰ درصد از مردم جهان هم‌اکنون برای اتصال به اینترنت از تلفن‌های همراه استفاده می‌کنند.

 

همچنین بر اساس مطالعات گوگل، به‌زودی بیشتر جستجوهای گوگل نیز از طریق تلفن‌های همراه انجام خواهد شد. همچنین مشخص شد که کسانی که از طریق تلفن‌های همراه به اینترنت متصل می‌شوند، در مقایسه با کاربران رایانه‌ای، زمان بیشتری را به جستجو در فضای مجازی می‌گذرانند. ما در جهانی زندگی می‌کنیم که تلفن همراه مهم‌ترین وسیله‌ی ارتباطی به‌حساب می‌آید. برای اثبات این موضوع شاید همین کافی باشد که گوگل سرمایه‌گذاری عظیمی بر روی پروژه‌ی ارائه نتایج جستجو مخصوص تلفن همراه انجام داده است که در چند ماه آینده این مجموعه به بازار عرضه خواهد شد.امیدواریم که توانسته باشیم مطالب مفیدی در زمینه اخبار وب و سئو به شما عزیزان ارائه داده باشیم با نظرات خود گروه سایت سازان را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری فرمایید.


منبع : مرکز طراحی وب زئوس
تاریخ درج : 

تعداد بازدیدها : 1217
 
برچسب ها

اخبار مرتبط