طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

تاریخ درج خبر : 1395/2/7
تعداد بازدیدها : 2893
معرفی سایت chkme

بهینه سازی سایت با آنالیز سایت chkme

سایت چک می حدودا اواخر سال ۱۳۸۳ شروع به کار کرد و مقالات سئو و آموزشی خود را در قالب یک وبلاگ ارائه می داد برایش مهم بود که ابزارهای سئو سایت را به روز و به خوبی مورد بررسی قرار دهد همین مورد بود که علاقه وبمسترها به این سایت زیاد شد و آمار الکسای خوبی را گرفت .نباید از نکته اصلی موفقیت سایت که همان ارائه نکات ریز سئو بود غافل شد.سایت چک می بیشتر برروی اصول اولیه بهینه سازی کدنویسی های سایت تمرکز دارد و به طور کلی در مورد نکات سئو داخلی یا on page seo  خیلی بهتر کارکرده و در مورد اصول off page seo بسیار ضعیف کار شده در ادامه به بررسی فاکتورهای مهم امتیاز دهی این سایت بهینه سازی وب می پردازیم.

 

قسمت Title:

این بخش بالایی سایت می باشد که که حائز اهمیت می باشد سایت اول تعداد کاراکترهای عنوان را بررسی می کند که نباید از ۶۴ کاراکتر بیشتر باشد.

قسمت Headings:

این قسمت از سایت تگ های H1 و H2 و H3 را بررسی می کند همانطور که در سئوی داخلی یا on page seo  توضیح دادیم نباید بیشتر از یک تگ h1 در هر صفحه باشد ولی در مورد تگ های h2 ,h3  محدودیتی وجود ندارد.اگرسایت شما فاقد تگ ها باشد این سایت امتیاز سایت شما را به شدت کاهش می دهد.دقت داشته باشید کلمات کلیدی سایت در همین تگ ها از جانب گوگل شناسایی و رنک می گیرند.

 

بخش Website Description :

این قسمت هم در مورد توضیحات وب سایت است که بهتر است از کلمات کلیدی در آن استفاده کنید این قسمت از روی متاتگ Description یا توضیحات سایت خوانده می شود.

 

بخش Website Keywords :

کلمات کلیدی سایت شما را نشان می دهد درسته که این موضوع چند سالی است از طرف گوگل نادیده گرفته می شود اما موتورهای یاهوو وبینگ هنوز برای شناسایی کلمات کلیدی استفاده می کنند.

Flash Movies :

ربات های گوگل توانایی درک محتوای فلش را ندارند ظاهر زیبای فلش وسوسه انگیز است اما مشکلات زیادی را برای شما ایجاد خواهد کرد پس پرهیز کنید تا از chkme امتیاز منفی نگیرید.

 

Frames and IFrames:

این هم مانند قبلی است استفاده از ای فرم ها جایز نیست چون رسالت آن ها نمایش سایت دیگر در سایت شما است !

images :

مربوط به عکس های سایت شما است اگر تایتل title نداشته باشند و یا توضیحات خطا را نشان می دهد.

 

 

 


منبع : مرکز طراحی وب زئوس
تاریخ درج : 

تعداد بازدیدها : 2893
 
لیفتراک 1395/8/10

ممنون برای پست های جالبتون
سلامت     salamatism.blog@gmail.com   www.salamatism.com 1395/10/19

مرسی سایتتون فوق العادس
دیدگاه شما