تاریخ درج خبر : 1394/9/17
تعداد بازدیدها : 3591

طراحی وب سایت ورژن موبایل

در طراحی سایت موبایل ورژن جداگانه ای با گرافیک اختصاصی برای نمایش وب سایت در موبایل یا تبلت طراحی می شود. در این حالت زیر دامنه ای در سایت جهت نمایش ورژن موبایل سایت در نظر گرفته خواهد شد.

طراحی سایت ورژن موبایل متفاوت از طراحی سایت ریسپانسیو بوده و می تواند وب سایت گرافیک و ساختار کاملا متفاوتی بر اساس استراتژی های شرکت داشته باشد.

در طراحی سایت موبایل می توان بانک اطلاعات یکسان با سایت را جهت دریافت اطلاعات در نظر گرفت که متناسب با شکل نمایش طراحی شده داده ها را به کاربر نشان داد. از مزایای طراحی سایت ورژن موبایل می توان به بهینه بودن کامل نسخه ایجاد شده جهت کاربری موبایل و تبلت اشاره کرد و اینکه شما می توانید در نمایش سایت در موبایل داده های اختصاصی تر و مجزا از وب سایت را نیز به کاربر نمایش دهد.

mobile version of site

طراحی وب سایت ورژن موبایل یکی دیگر از خدمات تیم طراحی وب سایت زئوس وب می باشد . امروزه استفاده از تلفن های هوشمند به سرعت در حال گسترش می باشد بطوری که به جرات می توان گفت که اکثر مصرف کنندگان تلفن همراه امروزه از تلفن های هوشمند استفاده می کنند .

در ضمن با توجه به گسترش اینترنت در خطوط تلفن همراه و دسترسی راحت به فضای مجازی  و اینترنت از طریق تلفن همراه باید گفت طراحی وب سایت هماهنگ و سازگار با تلفن همراه       ( ورژن موبایل ) امری ضروری می باشد .

با داشتن وب سایتی سازگار با ورژن موبایل شما به کاربران خود این اطمینان را خواهید داد که از هرجا و با هر دستگاهی ( کامیپوترهای شخصی ، موبایل ، تبلت ) وب سایت شما دردسترس و آماده خدمت رسانی به مخاطبان خود می باشد . ورژن موبایل ساختاری متفاوت با ورژن دسکتاپ دارد به طوری که در این ورژن اکثرا به جای استفاده از حجم بالای گرافیکی ترجیح به استفاده از کد و مسیرهای میانبر برای کاربران می شود . در حال حاضر اکثر وب سایت های بزرگ دنیا برای اثبات سرویس دهی منحصر به فرد خود این ورژن را طراحی و پیاده سازی نموده اند که باعث جلب رضایت کاربران گردیده است .

 


منبع : مرکز طراحی وب زئوس
تاریخ درج : 

تعداد بازدیدها : 3591
 

اخبار مرتبط