رادیو یک صفحه ای ،سوغات شیراز برای فرزندان ایران

*سوغات شیراز برای فرزندان ایران*

ایین رونمایی از کتاب یک صفحه ای
تهران؛ آیین رونمایی از رادیو یک صفحه‌ای:

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه ۳ تهران؛ آئین رونمایی از *رادیو یک صفحه‌ای* با حضور معاونین آموزشی و پرورشی، کارشناس مسئولان، کارشناسان منطقه، گوینده‌های رادیو یک صفحه‌ای و جمعی از فرهنگ‌وران و فرهنگیان در سالن برهان منطقه ۳ برگزار گردید.

در این مراسم که با همکاری معاونت پژوهش منطقه و انتشارات یک صفحه‌ای برنامه ریزی شده بود به بررسی نقش داستان در آموزش و پرورش و فرهنگ شهروندی پرداخته شد.

سید مهدی میرعظیمی ایده‌پرداز و نویسنده‌ی کتاب یک صفحه‌ای در آغاز این مراسم ضمن برشمردن این رادیو به عنوان *سوغات شیراز* برای همه فرزندان ایران، به معرفی رادیو یک صفحه‌ای و گستره‌ی مخاطبان، اهداف و دست‌آوردهای آن پرداخت.

وی به تهیه‌ی برنامه‌های رادیو یک صفحه‌ای با استفاده از تخصص گویندگان حرفه‌ای اشاره کرد و ادامه داد گستره‌ی مخاطبان ما کلیه‌ی افراد بینا و نابینا، حتی با تبدیل این داستان‌ها به زبان اشاره از این پس افراد ناشنوا هم جز و مخاطبین ما قرار خواهند گرفت.

وی در پایان صحبت‌های خود از حمایت‌های معنوی صفری مدیر منطقه، صباغها معاونت پژوهش و نقیب سادات مدیر دبستان مفتح و همکاری شرکت طراحی وب زئوس به‌عنوان حامی این رویداد قدردانی کرد.

در ادامه این برنامه یارمحمدی معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه نیز به نقش داستان در پرورش دانش‌آموزان اشاره کرد.

نقیب سادات مدیر دبستان شهید مفتح نیز با روایت تجربه‌های مثبت خود از کتاب یک صفحه‌ای و همکاری با این مجموعه به تاثیرات مثبت داستان و قصه در کودکان و نوجوانان پرداخت و از همکاران و دانش‌آموزان خواست تا در این طرح مشارکت فعال داشته باشند.

احتشامی مجری کارشناس برنامه و اسعد سامانی و سیاهی گوینده‌های رادیو نیز به ایراد نظرات خویش پرداختند و داستان را تنها راه انتقال مفاهیم مفید به کودکان و نوجوانان برشمردند.

گفتنی است بیش از ٢٥٠ مهمان از طریق برنامه‌ی شاد در این مراسم حضور داشتند.

مدیران محترم مدارس جهت بهره گیری از خدمات مجموعه‌ی *کتاب یک صفحه‌‌ای* و برای ارتقاء فرهنگ کتابخوانی می توانند با کارشناسی پژوهش منطقه ۳ تهران تماس حاصل فرمایند و برنامه‌های این رادیو را از طریق وب‌سایت *رادیو یک صفحه‌ای* دنبال کنند.


دیدگاه شما
سعید رضایی     Saeedrezaei21gmail.com    1400/10/8

درود بر اساتید ارجمند به وجود تک تک شما که دغدغه فرهنگ و کتاب و کتاب خوانی دارید افتخار میکنم .
مدیر سایت     [email protected]   http://zeus.ir 1400/10/9

سپاس از توجه شما
شیما مرادی     [email protected]    1400/10/8

عزم و اراده شما در راه اندازی رادیو یک صفحه ای جهت ارتقا فرهنگ کتابخوانی جای تبریک و تحسین دارد . درود بر تک تک شما عزیزان .
مدیر سایت     [email protected]   http://zeus.ir 1400/10/9

سپاسگزاریم
نسرین حاتمی     [email protected]    1400/10/13

درود به همت بلندتان به امید موفقیت های روزافزون برای رادیو یک صفحه ای و مجموعه توانمند طراحی سایت زئوس
مدیر سایت     [email protected]   http://zeus.ir 1400/10/14

درود بر شما سپاس از همراهی شما دوست عزیز
منبع : مرکز طراحی وب زئوس

تاریخ درج خبر : 1400/9/24
تعداد بازدیدها : 115

اخبار مرتبط