طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

جشن بزرگ شانزدهمین سالروز تاسیس شرکت زئوس

شانزدهمین سالروز تاسیس شرکت زئوس

 

جشن شانزدهمین سال فعالیت شرکت «زئوس» در آستانه عید سعید غدیر با حضور تنی چند از مسئولان حوزه آی تی فارس، مشتریان ، کارکنان و خانواده های  محترم شرکت برگزار شد.

در این رویداد، مهندس مهر آفرین وثوقی، دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان فارس، دکتر شایگان رییس دانشکده مهندسی دانشگاه آزاد شیراز،دکتر آریا گلنشین مدیرعامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات پردیس، دکتر سینا دوازده امامی مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت پردیس،مهندس  علی رهایی رییس هیئت وزنه‌برداری استان فارس و سید مهدی میرعظیمی نویسنده و طرح پرداز کتابهای یک صفحه‌ای نیز حضور داشتند.

تولد-طراحی وب -زئوس

حامد فقیهی هنرمند محبوب شیراز نیز در این رویداد که با اجرای محسن آزادی، مجری سرشناس شیرازی بود به اجرای برنامه پرداخت و یکی از تازه‌‌ترین ساخته‌های خود را نیز تقدیم حاضران در این مراسم کرد.

حامدفقیهی-زئوس

مهندس مرتضی امینی مقدم،مدیرعامل شرکت زئوس نیز در این رویداد، با اشاره به فراز و فرودهای 16 سال خدمات‌دهی در حوزه آی تی و طراحی وب، از اعتماد مشتریان به این برند قدردانی کرد. وی موفقیت مجموعه تحت مدیریتش را ماحصل تلاش و دانش همکارانش خواند و تاکید کرد: زئوس تلاش کرده همواره خود را به روز نگه دارد.

 

 

جشن-بزرگ-طراحان-وب

مرتضی امینی مقدمشرکت «زئوس رایانه نماد پارس»، با برند زئوس، در حوزه راحی و بهینه‌سازی سایت(سئو) در سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد.

این مجموعه در حال حاضر یکی از فعال‌ترین اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان فارس است و علاوه بر شیراز به سازمان‌ها و مجموعه‌هایی در تمام نقاط کشور، کشور‌های حوزه خلیج فارس و اروپا خدمات‌رسانی می‌کند.

 


منبع : مرکز طراحی وب زئوس

تاریخ درج خبر : 1396/6/16
تعداد بازدیدها : 560

اخبار مرتبط

دیدگاه شما