بازاریابی ویدئویی و نحوه تاثیر آن در تجارت شما

مدیر سایت

استفاده از ویدیو در بازاریابی محتوا در حال افزایش است. ویدئو  آنلاین برای مردم یک ابزار کارآمد است که در جمع آوری اطلاعات توسط آنها سهم به سزایی دارد و اغلب بر تصمیم گیری خریدار تاثیر می گذارد. با این حال....

استفاده از ویدیو در بازاریابی محتوا در حال افزایش است. ویدئو  آنلاین برای مردم یک ابزار کارآمد است که در جمع آوری اطلاعات توسط آنها سهم به سزایی دارد و اغلب بر تصمیم گیری خریدار تاثیر می گذارد. با این حال، بسیاری از شرکت ها نتوانستند آن را به عنوان بخشی از استراتژی های بازاریابی خود در نظر بگیرند و این کار بیزینس آنها را در دراز مدت  در معرض خطر قرار می دهد.

اگر در حال حاضر از ویدیو استفاده نمی کنید یا اعتقاد ندارید که استراتژی شما موثر یا مناسب است، اکنون زمان تغییر تفکر شما است. ویدئو تبلبغی مناسب است که به سرعت توجه مخاطبان را جذب می کند. ترویج محتوای بصری و تعاملی، کسب و کارها را به سرعت رشد میدهد.

تحقیقات نشان می دهد که 46 درصد از مصرف کنندگان تأیید می کنند که پس از تماشای یک ویدیو اجتماعی از محصولی خاص، آن را خریداری می کنند. این آمار توسط YouTube که دومین موتور جستجوگر است،داده شده است. علاوه بر این، نیمی از بازاریابانی که ویدیو را در کمپین های ایمیل استفاده می کنند، افزایش نرخ کلیک، افزایش زمان خواندن ایمیل و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را افزایش می دهد.

بهترین راه برای اینکه پیام های بازاریابی خود را به افراد مناسب برسانید این است که  شما بدانید که نقش محتوای شما در  تجربه کاربری به چه شکل و چگونه است. با تمرکز بر مشتری، شما می توانید نیاز های مشتری را  در زمان مناسب تشخیص دهید. با مشتری یا  مخاطب خود به طور مستقیم و با پیام درست صحبت کنید. مهم است که شما مشتریان خود را یکی از بزرگترین مصرف کنندگان محتوای ویدئویی شناخته و اگر سعی در رسیدن به آنها دارید، باید استراتژی های ویدئویی را برای موفقیت آنها به کار گیرید.

در بیشتر موارد، افراد به ارتباطات عاطفی برند های بزرگ پاسخ مثبت می دهند. طراحی احساسات در ویدئو  نیازمند روش های جدید بینش و منابع داده است که تفکرات عمیق و قومی را تفسیر و تحلیل می کند. از طریق دیدگاه مشتریان. اغلب، چگونه مشتری رفتار می کند به این بستگی دارد که چگونه احساس می کنند. از دیدگاه ما، تجارب عاطفی پایه ای برای موفقیت تجاری است. مشتریان می خواهند که برند هایی که به آن اعتقاد دارند، به زمان خود احترام بگذارند، نیازهای خود را درک کنند و احساس ارزشمندی کنند.

ویدئو شما می توانند به طور موثر کیفیت کار شما را نشان میدهند، توضیح می دهند که چه کسی هستید، راه حل ها را ارائه می دهند و داستان ها را به صورت بصری به اشتراک می گذارند. ویدئو  های آنلاین نیز به اشتراک گذاری و مصرف آسان است. مخاطبان حدود 10 برابر احتمال دارد که محتوای ویدیو را درگیر، جاسازی، اشتراک گذاری و نظر در مقایسه با وبلاگ یا پست های مربوط به اجتماعی کنند.

علاوه بر این، ویدیو به وضوح یک اولویت برای کانال های رسانه های اجتماعی است که باعث می شود حتی در سیستم عامل های خود نیز اجرایی شود. به عنوان مثال، تبلیغات تبلیغاتی Canvas فیس بوک و مشارکت آن با BlueJeans، "اولین پلتفرم برای رویدادهای ویدئویی تعاملی که در فیس بوک زنده پخش می شود، اولین پلت فرم ویدئویی تعاملی است که این روند را نشان می دهد.

بسیاری از بازاریابان بر این عقیده هستند که ارائه یک استراتژی بازاریابی ویدئویی دشوار و گران است. با این حال، تکنولوژی جدید و گسترش در سیستم عامل ها منجر به طیف گسترده ای از گزینه ها شده است و پیشرفت های عمده ای را برای ویدیو و اجرای آن در اینترنت انجام داده اند.

در حال حاضر این ویدئو در نهایت به اندازه کافی آسان برای تولید، ویرایش و انتشار است. بسته به کیفیت تولیدی که برای آن هدف دارید و بودجه شما، می توانید در یک دوربین ویدئو برداری داخلی سرمایه گذاری کنید و یا برای اجرایی حرفه ای تر، به یک سازمان جهت همکاری درخواست خود را بفرستید.

برای شروع، نیازهای کلی شرکت خود را بررسی کنید. مهم است که دامنه خود را مشخص کنید، مخاطبان خود را تحقیق کنید، محتوای مرتبط را شناسایی کرده و یک استراتژی برای کمک به رسیدن به هر یک از آنها ایجاد کنید. شما باید بدانید که چه نوع محتوایی را ایجاد می کنید، چه کسی این محتوا را ایجاد می کند، جایی که محتوای شما در آن زندگی می کند، و چه چیزی باعث فراخوانی عمل خواهد شد.

 

یک برنامه جامع و مبتنی بر محتوا می تواند در دانستن اینکه محتوای شما بر روی ROI تحویل داده می شود، متفاوت باشد.. عملکرد اندازه گیری تنها راهی است که می توانید بدانید که ویدیوهای شما موفق هستند. جمع آوری داده ها درباره نحوه عملکرد ویدیوهای خود و مخاطبان خود را انجام دهید. داده های بالقوه ممکن است به عنوان منبع ارزشمند ترین بازاریابی شما باشد. با اطلاعات مناسب، شما می توانید درک بهتر مشتریان خود و رفتار آنها را بدست آورید.

در نهایت، واقعا ارزش ویدیو را به عنوان یک راه حل کسب و کار موثر ارزیابی می کنید، به این نکته توجه کنید  که میبایست آن را به عنوان یک ابزار دراز مدت با هدف بلند مدت در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که شما می خواهید با تکمیل و یادگیری از هر ویدیویی که ایجاد می کنید، حرکت خود را حفظ کنید.

با استراتژی ویدئوی مناسب، شرکت شما از پتانسیل قدرتمند آن برای گفتن داستان های جذاب و الهام بخشیدن به مخاطبان برای انجام کار بهره مند خواهد شد.

دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
واتس آپ