جنگ سئو

مدیر سایت

جنگ در سئو , وارد شدن به میدان جنگ کار راحتی نیست و قبل از ان به مقدماتی نیاز است در دنیای بهینه سازی نیز اینطور است ،این بحث را کوبنده شروع می کنیم ، می دانید جنگ همــــواره خطر ناک است در دنیای بهینه سازی سایت ها ؛ شما با رقیبان زیادی باید در جنگ باشید و پیروزی بر رقیبان کار راحتی نیست چرا که وب مستران دیگر در تلاش برای کسب رتبه و ارزش بیشتر در موتور های جستجو هستند.

تصور غلطی که بین بعضی از وب مستران هست این است که فکر می کنند وقتی سایتی را بهینه سازی یا همان سئو کردیم دیگر کار تمام است یا اینکه با کلمه کلیدی خاصی در نتایج بالا قرار می گیرند دیگر رتبه انها برای همیشه ثابت خواهند ماند ؛ خیر این طور نیست ؛ رتبه بندی در موتور های جستجو به خصوص گوگل نوسان زیادی دارد و روزانه همواره نتایج ابدیت می شوند و سایت با توجه به تلاششان در زمینه بهینه سازی تغییر رتبه حال چه پیشرفت و کاهش رتبه دارند . به هر حال نتایج همیشه ثابت نیست و بهینه سازی هیچ سایتی هم همیشه کامل نمی شود .
می دانید جنگ در بهینه سازی وقتی خطر ناک است که کلمه کلیدی ما رقیبان زیادی دارد و کار شما ان چنان سخت می شود که هیچ وقت به طور ثابت نمی توانید بین رقیبان خود برتر باشید . معمولا جنگ بین موضوعات سایت ها سرگرمی ، خبری و میزبان ها و طراحان سایت خطر ناک است . کلمات کلیدی ” سرگرمی ” ، ” دانلود بازی” ، ” دانلود نرم افزار” ، “دانلود آهنگ جدید” ، ” دانلود فیلم ” ، “چت روم و چت” ، ” طراحی وب سایت” و کلماتی نظیر این ها که نتایج زیاد و رقیبان زیادی را دارند ؛ جنگ با این کلمات کار خطر ناکی است و تنها راه موفقیت شما تلاش روزانه در این کار است .
یکی از موثرترین راه هایی موفقیت در بین رقیبان خود این است که همیشه فعال باشید ؛ فعال بودن شما باید روزانه و یا حداقل هفتگی باشد نه اینکه سایتی را تاسیس کنید و بعد از سئو کردن روی کلمه خاصی دیگر تا سال ها از بهینه سازی مجدد دست بکشید که این مانع از برتری بر رقیبان می شود . منظور از فعال بودن به طور مثال روزانه مطلب نوشتن ، کسب بک لینک طبیعی و شرکت در شبکه های اجتماعی است که همواره تا وقتی می خواهید به فکر بهینه سازی سایت خود باشید الزامی است که در تلاش بر موفقیت سایت خود باشید .
اگر تازه کار هستین و تازه چند ماهی است با علم سئو آشنا شدین نیازی نیست برای افزایش رتبه کلمه کلیدی همان ابتدا به جنگ با بزرگان سئو بروید چون که قطعا شکست می خورین و ممکن است تصور کنید این کار غیر محال است در صورتی که اینطور نیست و با تلاش می توانید تمام رقیبان خود را کنار بگذارید .


اما می دانید سخت ترین جنگ در سئو چیست؟


سخت ترین جنگ در سئو این است که با کلمات انگلیسی بخواهید با دیگر سایت های زبان خارجی به رقابت بپردازین ؛ این جنگ کار هر کسی نیست و شاید سال ها وقت بر باشد چرا که سایت هایی که با زبان انگلیسی در فعالیت هستند هزینه های زیادی را خرج می کنند و همچنین تعداد انها نیز به میلیون ها سایت می رسد . وارد شدن به این جنگ کار سختی است اما اگر توان این کار را دارین باید با سربازان زیادی وارد کار شوید به تنهایی قطعا موفق نمی شوید و باید برای یک سایت تعداد زیادی وب مستر در تلاش برای بالا رفتن کلمه کلیدی باشند همچنین توجه کنید زبان سایت شما نباید به فارسی باشد چون که کاربرانی که به سایت شما می آیند از دیگر کشور ها هستند و بهتر است با زبان انگلیسی نوشته شده باشند .
قبل از وارد جنگ شدن به دو مورد که باید در نظر بگیرید اشاره می کنیم .
یکی اینکه برنامه ریزی داشته باشید و دیگر اینکه کلمه کلیدی خود را بررسی و میانگین تقریبی از وب مسترانی که کلمه کلیدی سایتشان با شما مطابقت دارد را بررسی کنید.
یکی از عواملی که برای وب مستران سئو جالب است جنگ کردن بین رقیبان است , روزانه رتبه ها تغییر می کند و اگر سایت شما بتواند برای مدت طولانی در نتایج بالا قرار بگیرید نشان موفقیت در این زمینه است . تقریبا می شه گفت جنگ در سئو همانند کنکور است ؛ در کنکور همه تلاش می کند در رتبه های بالایی قرار گیرند و کسی موفق است که در درس خواندن تلاش بیشتری داشته و می دانید که درس خواندن رازی هم ندارد پس سئو هم رازی ندارد پس اینطور نیست که فکر کنید رقیبان شما با راز هایی می توانند بر شما موفق شوند . فقط نکته ای که باید به ان اشاره کرد این است که اموزش سئو را به خوبی یادگیری کنید و با روش های صحیح پیش بروید .

دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
واتس آپ