تعداد بازدید: 2669
زبان : فارسی
دسته بندی :

تاثیر کمپین تبلیغاتی در بازاریابی و سئو سایت

تاریخ درج خبر : 1395/11/10

کمپین تبلیغاتی یکی از موثرترین روشهای تبلیغات است. علم بر نحوه راه اندازی و مدیریت در کمپین تبلیغاتی بسیار مهم است و...

کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی یکی از موثرترین روشهای تبلیغات است. علم بر نحوه راه اندازی و مدیریت در کمپین تبلیغاتی بسیار مهم است و تضمین توفقیق یا عدم موفقیت آنرا به دنبال دارد. بسیاری از مدیران سایت ها نگاه منفی به موضوع کمپین تبلیغاتی دارند. در پاسخ به این موضوع می بایست متذکر شویم نحوه راه اندازی و مدیریت کمپین مهمترین مساله است.

کمپین تبلیغاتی چیست

به مجموعه راهکارها و روشهایی که در آن هدف جلب مشتری ، فروش یا معرفی محصول ، برندینگ و مانند آنها باشد کمپین تبلیغاتی گفته می شود. کمپین تبلیغاتی می بایست هدفمند و مبتنی بر اصول فرود باشد. بحث فرود یا لنیدینگ ( Landing ) به تنهایی یک بحث تخصصی محسوب می شود.

طراحی صفحات لندینگ

در طراحی صفحات لندینگ چند موضوع مهم مطرح است. در صفحه لندینگ المان های مزاحم حذف و بر روی شاخص های مهم تاکید می شود. همچنین صفحه بهینه سازی شده و راه های منتهی به سفارش یا ثبت نام به کوتاه ترین حالت میرسد. در نظر گرفتن تخفیف های خوب و موثر نیز بسیار کارآمد بوده و در محبوب تر شدن کسب و کار شما نقش بسزایی دارد.

تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند یک اصل به حساب می آید. تمرکز بر روی طیف وسیعی از کاربران می تواند اتلاف زمان ، انرژی و هزینه را به دنبال داشته باشد. بر همین اساس تبلیغات هدفمند راهکاری مناسب و ایده آل برای رسیدن به مشتریان تصفیه شده و آماده است.

خدمات کمپین تبلیغاتی

در طی این خدمات تمامی موارد تبلیغات بنری ، تبلیغات محیطی ، سایت های مرتبط ، تبلیغات گوگل و … انجام می شود. در واقع این خدمات به نحوی کارشناسی و مهندسی شده پیش برده میشود تا بهترین بازخورد و کارایی را برای کسب و کار شما فراهم کند. در زیر می توانید با کلیک بر روی ثبت سفارش از خدمات راه اندازی و مدیریت کمپین در تبلیغات بهره مند شوید.


  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
واتس آپ