لیست دوره های مرکز شیراز

سه شنبه 10 شهریور 1394
بازدید: 11570

 

 

آموزش دوره های تخصصی طراحی و برنامه نویسی تحت وب

 

دوره های آموزشی شرکت طراحی وب زئوس
دوره های آموزشی شرکت طراحی وب زئوس شامل:


1. دوره های MVC :
در این دوره از آموزش ASP.Net MVC دانشجویان به تسلط کاملی از فریمورک MVC خواهند رسید و اقدام به ساخت وب سایت های خود با این تکنولوژی می نمایند. دانشجویان با تسلط کامل بر مفهوم Razor Engine اقدام به ساخت صفحات dynamic و ترکیب مناسب HTML ، C# و سینتکس mvc می نمایند و با استفاده از آن سایت های با قابلیت Seo Base تولید می نمایند. دانشجویان در این دوره با مفهوم کلی آدرس دهی(Routing) در ASP.Net MVC آشنا خواهند شد و می توانند آدرس های وب سایت خود را با بهترین استاندارد و seo base تولید نمایند تا بازدید سایت های طراحی شده توسط دانشجویان کاملا seo شده باشد.


2. دوره های Angular :
AngularJS یک چارچوب جاوااسکریپت open source است که توسط Google ایجاد شده است. این به شما کمک می کند تا برنامه های یک صفحه ای ایجاد کنید. برنامه های وب یک صفحه ای که فقط از طرف مشتری به HTML، CSS و جاوا اسکریپت نیاز دارند.Angularمی تواند برای اپلیکیشن های تک صفحه ای (single-page-applications = SPA) و frond-end بهترین گزینه باشد.در برنامه‌های تک‌صفحه‌ای دیگر نیاز به load نیست لذا اگر بخواهید از یک صفحه به صفحه موردنظر خود بروید دیگر نیاز نیست تا صفحه موردنظر شما بارگذاری مجدد شود در ضمن صفحه موردنظر شما بلافاصله با زدن دکمه‌های back یا forward به صفحه بعد یا قبل خودش خواهد رفت بدون اینکه صفحات موردنظر بخواهند دوباره load شوند و این کار باعث خواهد شد تا شما سرعت بالاتری را در مشاهده صفحات وب داشته باشید. AngularJS راه را برای توسعه وب تغییر داده است. اکنون می توانید با استفاده از قدرتمندترین و سازگارترین چارچوب JavaScript Framework AngularJS، وب سایت خود را توسعه دهید. بدون شک، چارچوب های جاوا اسکریپت مانند AngularJs، Ember و غیره آینده توسعه وب هستند.


3. دوره های Asp.net :
ASP.Net یک ( platform) (بستر اجرای نرم افزار ویژه ی توسعه ی وب می باشد که یک مدل برنامه نویسی ، یک زیرساخت نرم افزار جامع و سرویس های متنوعی برای ساخت نرم افزار های تحت وب کارامد و قدرتمند برای PC همانند موبایل ها ارائه می دهد. ASP.Net علاوه بر پروتکول HTTP از دستورات و سیاست های HTTP برای تنظیم یک ارتباط و همکاری دوطرفه از مرورگر به سرور استفاده می کند Asp.net .بخشی از بستر اجرای نرم افزار (platform) Microsoft.Net می باشد. اپلیکیشن های تحت ASP.Net کدهای ترجمه یا کامپایل شده ای هستند که از مولفه های (component) توسعه پذیر (extensible) و قابل استفاده ی مجدد موجود در.Net Framework استفاده می کند. این کدها می توانند از کلیه ی سلسله مراتب (hierarchy) کلاس ها در.Net Framework استفاده کنند.


هدف ما از آموزش یک توسعه دهنده NET. حرفه ای به صورت تمام وقت هست که توانائی راهبری، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی Web Application ما را داشته باشد. توسعه دهنده درگیر تمام چرخه تولید از مفاهیم اولیه تا اجرا و انتشار خواهد شد.
برای ثبت نام لطفا با شمار زیر تماس بگیرید:
07136273862


واتس آپ