طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز

فروشگاه ساز زئوس (zshop) با بهره گیری از آخرین تحولات دنیای وب ، و به منظور حداکثر بهره وری فروشندگان ایجاد شده است  .
این فروشگاه ساز با الگو قرار دادن فروشگاه های موفقی همچون دیجی کالا توانسته پاسخگوی طیف وسیعی از خواسته های فروشندگان کالاهای مختلف باشد .
اگر شما نیز میخواهید به جمع فروشندگان موفق تحت وب بپردازید ، هم اکنون درخواست خود را برای بفرستید.

طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز

فروشگاه ساز زئوس با رویکردی جدید نسبت به فروشگاه سازان دیگر بنا شده است
بزرگترین تفاوت بین فروشگاه ساز زئوس و دیگر فروشگاه سازهای در تمرکز سیستم بر روی هدایت و راهنمایی مشتری در انتخاب محصول می باشد ، امکاناتی همچون تعریف فیلد های مخصوص هر گروه کالایی ، امکان مقایسه بین محصولات ، درج نظرات کاربران ، امکان تعریف ویژگی های خاص هر محصول و جستجوی بصورت ای جکس (بصورت آنی) , ... باعث شده اند تا مشتریان شما بتوانند بین محصولات شما انتخابی دقیق و آگاهانه داشته باشند

 

شرکت زئوس مفتخر است به اطلاع برساند که پس از چند سال تلاش توانسته است سیستم فروشگاه اینترنتی خود را به هموطنان عزیز ارائه دهد .
شرکت زئوس پس از سالها تجربه در زمینه طراحی وب سایت های اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی ، و با الگو قرار دادن فروشگاه دیجی کالا سیستم فروشگاه اینترنتی خود zshop را آماده استفاده هموطنان عزیز کرده است.
این فروشگاه کاملا ایرانی بوده و همه مراحل تولید آن بدست مهندسین شرکت انجام گردیده است ، بنابراین اگر در نظر دارید در آینده سیستم خاصی را به فروشگاه اینترنتی خود اضافه کنید ، می توانید با خیال آسوده از zshop استفاده کنید چون تمام کد ها بدست برنامه نویسان مقیم نوشته شده اند ، و قابلیت افزودن ماژول خاص بنا به نیاز شما وجود دارد  .
برای دیدن امکانات و قیمت وب سایت فروشگاه اینترنتی کلیک کنید .

 
شرکت زئوس پس از سال ها تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی توانسته است فروشگاه ساز خود با نام zshop را آماده ارائه خدمات به مشتریان خود بنماید .
از آنجا که شرکت زئوس در شیراز فعالیت می کند ،  برای همشهریان عزیز شیرازی خود نیز خدمات و تسهیلات بیشتری را می تواند فراهم سازد .
در صورتی که نیاز دارید وب سایت فروشگاه اینترنتی داشته باشید و در شهر شیراز ساکن هستید با ما تماس بگیرید تا بتوانید بصورت حضوری راهنمایی و مشاوره راه اندازی وب سایت فروشگاهی خود را بگیرید .
فروشگاه ساز zshop با الگو قرار دادن وب سایت معروف دیجی کالا توانسته طیف وسیعی از نیاز های شما به فروشگاه اینترنتی را بر طرف نماید .
برای دیدن لیست امکانات فروشگاه ساز zhop کلیک کنید .
برای مشاهده نسخه دموی فروشگاه zhop کلیک کنید .
برای ارسال فرم مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با خود نیز کلیک نمایید 
تور برزیل 1397/5/15

یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران هست. خسته نباشید واقعا
دیدگاه شما