طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

طراحی فروشکاه اینترنتی

طراحی فروشکاه اینترنتی در شیراز

فروشگاه ساز زئوس (zshop) با بهره گیری از آخرین تحولات دنیای وب ، و به منظور حداکثر بهره وری فروشندگان ایجاد شده است  .
این فروشگاه ساز با الگو قرار دادن فروشگاه های موفقی همچون دیجی کالا توانسته پاسخگوی طیف وسیعی از خواسته های فروشندگان کالاهای مختلف باشد .
اگر شما نیز میخواهید به جمع فروشندگان موفق تحت وب بپردازید ، هم اکنون درخواست خود را برای بفرستید

فروشگاه ساز زئوس با رویکردی جدید نسبت به فروشگاه سازان دیگر بنا شده است
بزرگترین تفاوت بین فروشگاه ساز زئوس و دیگر فروشگاه سازهای در تمرکز سیستم بر روی هدایت و راهنمایی مشتری در انتخاب محصول می باشد ، امکاناتی همچون تعریف فیلد های مخصوص هر گروه کالایی ، امکان مقایسه بین محصولات ، درج نظرات کاربران ، امکان تعریف ویژگی های خاص هر محصول و جستجوی بصورت ای جکس (بصورت آنی) , ... باعث شده اند تا مشتریان شما بتوانند بین محصولات شما انتخابی دقیق و آگاهانه داشته باشند

 

شرکت زئوس مفتخر است به اطلاع برساند که پس از چند سال تلاش توانسته است سیستم فروشگاه اینترنتی خود را به هموطنان عزیز ارائه دهد .
شرکت زئوس پس از سالها تجربه در زمینه طراحی وب سایت های اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی ، و با الگو قرار دادن فروشگاه دیجی کالا سیستم فروشگاه اینترنتی خود zshop را آماده استفاده هموطنان عزیز کرده است.
این فروشگاه کاملا ایرانی بوده و همه مراحل تولید آن بدست مهندسین شرکت انجام گردیده است ، بنابراین اگر در نظر دارید در آینده سیستم خاصی را به فروشگاه اینترنتی خود اضافه کنید ، می توانید با خیال آسوده از zshop استفاده کنید چون تمام کد ها بدست برنامه نویسان مقیم نوشته شده اند ، و قابلیت افزودن ماژول خاص بنا به نیاز شما وجود دارد  .
برای دیدن امکانات و قیمت وب سایت فروشگاه اینترنتی کلیک کنید .

 
شرکت زئوس پس از سال ها تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی توانسته است فروشگاه ساز خود با نام zshop را آماده ارائه خدمات به مشتریان خود بنماید .
از آنجا که شرکت زئوس در شیراز فعالیت می کند ،  برای همشهریان عزیز شیرازی خود نیز خدمات و تسهیلات بیشتری را می تواند فراهم سازد .
در صورتی که نیاز دارید وب سایت فروشگاه اینترنتی داشته باشید و در شهر شیراز ساکن هستید با ما تماس بگیرید تا بتوانید بصورت حضوری راهنمایی و مشاوره راه اندازی وب سایت فروشگاهی خود را بگیرید .
فروشگاه ساز zshop با الگو قرار دادن وب سایت معروف دیجی کالا توانسته طیف وسیعی از نیاز های شما به فروشگاه اینترنتی را بر طرف نماید .
برای دیدن لیست امکانات فروشگاه ساز zhop کلیک کنید .
برای مشاهده نسخه دموی فروشگاه zhop کلیک کنید .
برای ارسال فرم مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با خود نیز کلیک نمایید 
تور برزیل 1397/5/15

یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران هست. خسته نباشید واقعا
دیدگاه شما