طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

مخالفت مایکروسافت و گوگل با بوت دوگانه

مایکروسافت و گوگل مایل به ارایه بوت دوگانه ویندوز و اندروید نیستند.

براساس گزارش وال‌استریت‌ژورنال، برنامه اینتل برای تولید تبلت با قابلیت بوت همزمان اندروید و ویندوز به در بسته خورده است. هیچ‌کدام از دو شرکت گوگل و مایکروسافت مایل به ارایه چنین محصولاتی نیستند و دوست ندارند تا دو سیستم‌عامل رقیب را در یک ابزار کنار هم قرار دهند.
 
تبلت Transformer Book Duet ایسوس که قرار بود دو سیستم‌عامل اندروید و ویندوز را در کنار یکدیگر ارایه کند تا کاربر به میل خود بین این دو سوییچ کند،‌ تولید نخواهد شد.
 
در اوایل سال جاری گزارش‌های غیر رسمی منتشر شد که در آن‌ها به عدم تمایل مایکروسافت به عرضه سخت‌افزار با قابلیت بوت‌ دوگانه اشاره داشتند و حالا مشخص شده است که گوگل نیز علاقه‌ای به این کار ندارد.
 
براساس یادداشت‌های فاش شده از جانب ایسوس، این کمپانی نه تنها برنامه خود برای تولید Duet را متوقف نموده بلکه فروش کامپیوتر بدون کیس جدید خود که از قابلیت بوت همزمان اندروید و ویندوز پشتیبانی می‌کند را نیز متوقف کرده است.
 
ظاهرا این دو شرکت تا کاربران را مجبور به انتخاب یکی از دو پلتفرم ویندوز و اندروید می کنند . اما در دنیایی که به سمت فناوری و استفاده هر چه بیشتر از ابزارها می رود امیدواریم این دو شرکت پرطرفدار در تصمیمات خود تجدید نظر نموده و رضایت کاربران را جلب نمایند.

منبع : مرکز طراحی وب زئوس

تاریخ درج خبر : 1393/4/23
تعداد بازدیدها : 363
برچسب ها

اخبار مرتبط

دیدگاه شما