طراحی سایت-طراحی وب سایت-طراحی سایت در  شیراز

زئوس : طراحی سایت در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

امروزه فروش بیشتر در دنیای وب بسیار مورد توجه است.هدف مدیران وبسایت ها و فروشندگاه داران آن است که در رقابت با دیگران فروش بیشتر و بهتری داشته باشند.فروش میتواند به مفهموم فروش مالی باشد و یا ایجاد درگیری (Engage) بیشتر با کاربر برای ارتباط بهتر با او.

شبکه اجتماعی توئیتر برای علاقه مندان شبکه های اجتماعی یکی از بهترین شبکه ها در حال حاضر می باشد و در نتیجه گوگل فرصتی خوبی دانسته تا این شرکت را بخرد!

سال ۲۰۱۶ تا به امروز برای یاهو فاجعه‌بار بوده است. این شرکت پس‌ازآنکه در ماه جولای با مبلغی نسبتا ناچیز به مالکیت ورایزن درآمد، اندکی پس از انجام معامله اعلام کرد که در سال ۲۰۱۴ تحت یک نفوذ اطلاعاتی گسترده قرار گرفته و هکرها به اطلاعات شخصی بیش از ۵۰۰ میلیون نفر از کاربران یاهو دسترسی پیدا کرده‌اند.

بر اساس اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با توجه به اندازه‌گیری‌های انجام‌شده و بر اساس نظر سازمان انرژی اتمی (متولی ایمنی تشعشعی در کشور)، موردی مبنی بر غیراستاندارد بودن حدود پرتوگیری آنتن‌های تلفن همراه گزارش نشده است...

وقتی Utku Sen برنامه نویس کامپیوتر و دانشجوی دانشگاه Bilgi استامبول یک ویروس متن باز کامپیوتر به نام eda2 ساخت، هیچ سو قصدی برای آزار و اذیت کسی نداشت؛ که ناگهان همه چیز از کنترل خارج شد.

جاسوسی های اینترنتی به نظر پایان ناپذیر هستند و به هر نحوی که باشد سازمان های امنیتی از اطلاعات شرکت های مختلف فناوری استفاده خواهند کرد. به تازگی نیز فاش شده است که سازمان امنیت ملی آمریکا درطول چندین سال گذشته قادر بوده است تا از اطلاعات سرور های سیسکو برای مصارف خود استفاده کند....

اسکن های مغزی بسیار به جعل هویت حساس نیستند اما کاربرد های EEG می تواند بسیاری از اسرار شما را، حتی بیشتر از آنچه فکرش را بکنید، فاش سازد. این مورد بسیار غذاب آور خواهد بود...

همانطور که یک تیم فوتبال بدون نقشه وارد زمین نمی‌شود، شما نیز نباید بدون برنامه دست به تولید محتوا بزنید، بلکه باید قبل از انجام هر کاری، یک استراتژی مشخص در تولید محتوا داشته باشید...

اینترنت مکان پرهیاهو و شلوغی است، در همین چند ثانیه که این خط را خواندید، بیش از دو هزار تماس اسکایپی آغاز شده است و بیش از ۷۰۰ عکس روی اینستاگرام بارگذاری شده‌اند. در این مقاله از سایت تک شو قصد داریم اتفاقاتی که در طول 60 ثانیه در اینترنت می افتد را برای شما بازگو کنیم.

به گزارش ایسنا، در راستای توسعه همکاریهای دو جانبه به ویژه تعاملات مالی، شرکت پست در زمینه خدمات مستر کارت با شرکت ویژن کارت ایرانیان مشارکت می کند و متقاضیان پس از دریافت کارت از طریق وب سایت شرکت مذکور می توانند نسبت به شارژ کارت صادره اقدام کنند.

قبلی 1 2 3 4 بعدی